Работа над усидчивостью ребёнка: как помочь школьнику учиться?

Во время дистанционного обучения и родители, и учителя поняли, что некоторым детям очень сложно усидеть на месте, особенно, если сидеть нужно долго. Учителя могут только завлекать интересной подачей..

Як змінюється колір очей у новонароджених

Перше питання, що виникає у родичів новонародженого - на кого схожа дитина? Мама в крихітне личко маленького починає вдивлятися ще в пологовому будинку, тато намагається в обличчі малюка відшукати..

"Красные линии" для родителей: детский психолог назвала табу в воспитании ребенка

Говорят, все психологические проблемы берут начало из детства. В США в ходу ироничная фраза: "Если у тебя были родители – готовь деньги на психотерапевта". Безусловно, родители ошибаются...

Чи правда погано, що дитина не ходить в садочок?

Відвідування дитячого садка — таке ж звичне заняття, як і відвідування школи. Принаймні так було раніше. Сьогодні ж багато батьків серйозно замислюються, чи треба відправляти чадо в садок або ж..

Поради як впоратися зі стресом перед іспитами

Основним травмуючим фактором, що закладається з дитинства, є підвищені вимоги до дитини. Часто дитина чує, що в неї вкладаються сили, засоби і вона має виправдати вкладене...

Чому не можна робити з дитини генія?

Батьки завжди хочуть, щоб їх діти були найрозумнішими, талановитими, різнобічними і успішними. Але вони забувають, що дитина - не робот, її фізичні можливості обмежені, а інтелектуальний розвиток..