7 способів ефективно подолати стрес

Наше життя, на жаль, так чи інакше пов’язане зі стресом: робота, особисті стосунки, тривожні новини... Стрес є важливою реакцією організму на виклик чи певні події. Зазвичай у таких випадках..

Як знизити тиск в домашніх умовах: 5 хвилин і все мине

Розмаїття причин гіпертонії зумовлює потребу у зниженні артеріального тиску вдома за допомогою доступних засобів. Незважаючи на попереднє переконання, що високий тиск властивий головним чином літнім..

Яких лікарів потрібно проходити щороку, щоб запобігти серйозним хворобам

Реґулярні медичні обстеження відіграють ключову роль у підтримці здоров'я. Проте, дуже багато українців не дотримуються цієї звички, відвідуючи лікаря лише у випадках, коли ситуація стає критичною...

Абрикосы: польза для взрослых и детей

Абрикос для нашей страны является самым привычным растением, так как ее не только выращивают в садах, но и просто по городу можно встретить отдельные деревца. Плоды этой культуры любят не только..

Езолонг-40: Інноваційний крок до здоров'я шлунку

Захворювання шлунку та кишківника є серйозною проблемою для багатьох людей. Сучасна медицина пропонує різноманітні методи лікування, але однією з найефективніших опцій є таблетки Езолонг-40...

Популярний напій, який багато хто любить, може викликати рак: нове дослідження

Багатьма улюблена кока-кола без цукру містить підсолоджувач аспартам, який дає її солодкий смак і не містить калорій. Але саме він є "можливим канцерогеном". Про підступний солодкий напій..