Що буде, якщо приймати ванну з парфумами: секрет від Мерілін Монро

Мерілін Монро завжди віддавала перевагу парфумам і навіть використовувала їх на ніч.

Улюбленим ароматом Мерилін Монро були легендарні Chanel №5. Кінодіва розпорошувала їх попереду себе і входила в ароматну хмару: це дозволяло парфуму не лише осідати на шкірі, а й на волоссі та одязі, створюючи неповторний шлейф аромату від кожного руху актриси.

А ще одним із її особливих б’юті-секретів було додавання пару крапель улюбленого аромату, коли вона приймала ванну з льодом. Такий підхід вона включила в свою б’юті-рутину для підтримки ідеальної фігури та боротьби з набряками і жировими відкладеннями.

Сьогодні такі жорсткі методи не рекомендуються лікарями. Контрастний душ виявляється кориснішим і приємнішим, а також має більш виражений ефект.

Додавання кількох крапель парфуму у ванну може бути чудовою ароматерапією, що допоможе максимально розслабитися і насолодитися улюбленим ароматом. Проте слід мати на увазі, що гаряча вода сприяє швидшому випаровуванню аромату, тому стійкість парфуму на шкірі після такої процедури буде меншою.

Ефективніше наносити парфум на вологе тіло після душу, щоб продовжити його стійкість. Також можна спробувати додати кілька крапель парфуму на подушку перед сном, щоб насолодитися ароматом протягом ночі.