Чому після 50 років жінкам потрібно мати відразу 2 шампуні

Догляд за волоссям у зрілому віці вимагає дотримання певних б’юті-правил. А ще — придбання додаткових бьюті-засобів, завдяки яким можна запобігти віковим ушкодженням локонів.

Вік — основний тригер для появи змін у нашій зовнішності. Гормональні перебудови в організмі впливають на стан шкіри, нігтів та волосся. У випадку з волоссям зміни можуть проявлятися особливо раптово: наприклад, багато жінок 50+ скаржаться на слабкість пасм та раптовий розвиток «волосопаду».

На думку експертів основні проблеми із зачіскою у зрілому віці пов’язані зі зниженням живлення волосяних цибулин та з наступною появою сухості. Тому волосся потребує інтенсивного зволоження — починаючи з моменту використання шампуню і миття голови.

Найкраще чергувати зволожувальний шампунь з протеїновим. Це допоможе утримати вологу у волоссі і запобігатиме появі пористості, пов’язаної із втратою білкових структур волосяних фолікулів.

До протеїнових шампунів відносяться засоби, у складі яких міститься кератин, колаген та еластин. Часто у складі протеїнових шампунів трапляються натуральні інгредієнти: наприклад, екстракт солодки, білок пшениці або молочні протеїни. А ще протеїнові шампуні іноді називаються білковими або ущільнювальними, можете їх шукати і під такими назвами.