Названо найнеслухняніших дітей за знаком зодіаку: з ними буде нелегко

Деякі діти відрізняються бунтарським характером і відмовляються дотримуватися правил, які встановлюють батьки. За словами астрологів, чотири уродженці зодіакального кола вважаються найважчими "важкими" дітьми. Але в цьому може бути запорука їхнього успіху в майбутньому!

Овен

Дітям-Овнам з раннього віку дуже важливо відстояти свій простір та думку. Вони до всього ставляться дуже власно – навіть не хочуть ділитися іграшками. Малята, народжені під цим знаком, галасливі і занадто активні - вони охоче беруть участь у всьому, що відбувається навколо них, потрапляючи в халепу. Ризик травм у таких дітей дуже високий

Діва

Дитина, народжена під знаком Діви, – справжній бешкетник, який до всього ще й страждає від перепадів настрою. Він може образитися, але нічого не сказати, а пізніше здійснювати різні витівки в "помсту" батькам. Діти-Діви мають особливу здатність маніпулювати. І в хід піде все – і лемент, і сльози.

Близнюки

Діти-Близнюки – справжній синонім непокори. Вони мають нестримну цікавість до світу і точно підуть туди, куди не можна. Запитуватимуть про речі, які недоречні, і робитимуть те, що заборонено. Не думайте, що таку дитину зупинять розмови – вона вдасться до будь-яких засобів для задоволення своєї цікавості.

Лев

Діти-Леви можуть справді завдати батькам багато клопоту. У них бунтарський характер, і вони хочуть досягти своєї мети, незважаючи на заборони. Вони кричать і влаштовуватимуть істерики, аби отримати бажане. Більше того, вони не гребують застосувати силу - Леви з дитячого садка можуть вплутуватися в бійки з однолітками і рідко виявляють каяття. Вони до кінця впевнені, що вчинили правильно.