Вчителька приводила учня до себе додому, поки не було чоловіка

Їй світить декілька років за ґратами.

У Вашингтоні, США, шкільна вчителька приводила учня-підлітка до себе додому для сексу, поки її чоловік був відсутній.

Про це пише dailystar.co.uk.

Колишній вчительці Маккенні Кіндред буде пред'явлено звинувачення у сексуальних домаганнях стосовно неповнолітнього після того, як поліція підтвердила, що допитала неназваного 17-річного учня, який стверджував, що у пари був інтим.

24-річна Кіндред тепер стикається зі звинуваченнями, висунутими проти неї іншими учнями, які розповіли про неналежні стосунки у грудні.

Так, їй пред'явлені звинувачення у сексуальних домаганнях першого ступеня з неповнолітнім та у спілкуванні з неповнолітнім з аморальною метою, причому однокласники неназваного 17-річного підлітка, як кажуть, попередили шкільних чиновників.

Силовики підтвердили, що розслідування ведеться після того, як учні повідомили шкільну владу, що Маккенні та один із їхніх однокласників обмінювалися неприйнятними повідомленнями.

Кіндред також повідомила, що її переслідують у соціальних мережах з боку когось, хто звинувачує її у сексуальних стосунках з учнем, що вона заперечує.

Мати неназваного школяра відтоді говорила з офіцерами про своє занепокоєння щодо стосунків, говорячи, що пара була разом у будинку Кіндред та ділилася відвертими фотографіями в Instagram.

Досі не було знайдено жодних доказів наявності зображень, хоча судові документи показують ланцюжок повідомлень між парою, які натякають на статеві акти.

Поліцейське розслідування показало, що неназваний учень стверджував, що спілкувався з вчителькою від червня минулого року, тоді як шкільний округ Центральної долини опублікував заяву, яка підтверджує відставку вчителя.

У заяві йшлося: "Ми визнаємо і розуміємо побоювання щодо звинувачень, висунутих проти вчителя. Будь ласка, знайте, що ми дуже серйозно ставимося до цих питань, оскільки безпека учнів є нашим найвищим пріоритетом. Це юридичне питання із прокуратурою. Згадана вчителька подала заяву про звільнення".

Кіндред має постати перед Верховним судом Спокана 3 травня і може бути засуджена до п'яти років ув'язнення за звинуваченням у сексуальних домаганнях.

Їй загрожує ще 364 дні позбавлення волі, якщо її буде визнано винною у спілкуванні з неповнолітнім з аморальною метою.