Жінка дала доньці ім'я, яке ніхто не може вимовити: як звати дитину

Мати каже, що вражена кількістю людей, які не можуть правильно назвати ім'я її донечки.

Жінка розповіла, що обрала для доньки ім'я, яке ніхто не може вимовити. Це справді турбує молоду маму.  

У дописі на Reddit жінка розкрила, що назвала доньку Кайя, оскільки її партнеру дуже подобалося це ім'я. Батьки досі вважають це ім'я гарним, але вражені тим, скільки людей не знають, як його правильно вимовляти. За словами жінки, ім'я має вимовлятися як "Кайя", але люди продовжують вимовляти його як "Кая".

"Мою 10-місячну доньку звуть Кайя. Нам з моїм партнером дуже подобається це ім’я. Чого я не очікувала, так це того, як часто його неправильно вимовлятимуть! Для мене вимова настільки очевидна. Це таке коротке і просте ім'я. Я хвилююся, що дала своїй дитині ім'я, яке їй не сподобається, оскільки жоден вчитель, лікар, чи будь-хто інший не вимовить його правильно з першого разу. Якщо це трапилося б з вами, це змусило вас ненавидіти своє ім’я?", - написала жінка.

Коментатори публікації поділилися власними анекдотами навколо цього імені, а інші наполягали, що навіть перейменування дитини не допоможе. 

Однак інші коментатори закликали маму не "шкодувати" про вибір імені, оскільки їхній власний досвід з іменами, які важко вимовити, не змусив їх ненавидіти своє ім'я. Хтось написав: "Як людина, чиє ім’я неправильно вимовляє кожна друга людина, скажу вам: будь ласка, не шкодуйте про свій вибір імені. Після виправлення ці людини більше ніколи не вимовляли неправильно моє ім’я. У мене був лише веселий досвід. За винятком кількох злих коментарів дітей, коли я ріс, але з часом вони стали стертим спогадом".