Камалія розповіла про плани щодо розподілу нажитого разом із колишнім чоловіком

Відомій українській співачці Камалії довелося пройти через непростий період розлучення з мільярдером Мохаммадом Захуром. А чи стоїть зараз у неї на порядку денному питання розподілу майна з колишнім?

Попри особисті труднощі, артистка залишається відкритою та відвертою зі своїми шанувальниками. У нещодавньому інтерв’ю на каналі “Люкс ФМ” Камалія поділилася подробицями щодо розподілу майна після розриву з Захуром.

На питання про те, чи планують вони з колишнім чоловіком ділити майно, Камалія відповіла чітко і без вагань, пише 1Хвилина.

Вона пояснила, що їхній будинок в Києві, за яким наглядає теща Захура, належить їхнім дітям, і це майно не підлягає розподілу. Цей факт свідчить про те, що попри розлучення, колишнє подружжя ставить на перше місце інтереси своїх дітей, забезпечуючи їм стабільність і захист.

Однак журналістка зазначила, що, окрім будинку, є інші активи, які, ймовірно, будуть підлягати розподілу. Проте, як підкреслила співачка, основним пріоритетом для них залишаються добробут та комфорт їхніх дітей. Вона висловила сподівання, що всі питання щодо майна будуть вирішені мирним шляхом і без зайвих конфліктів.

Варто зазначити, що Камалія та Мохаммад Захур, всупереч розлученню, продовжують підтримувати дружні стосунки. Вони разом виховують дітей. Щобільше, коли чоловік привозить до неї дітей, то він проживає разом із сім’єю у спільному будинку, а коли співачка відвідує доньок у Лондоні, то вони також живуть разом у їхній квартирі.

Це свідчить про зрілість і відповідальність обох, адже не завжди легко зберегти позитивний настрій і співпрацю після завершення стосунків.

Інтерв’ю Камалії стало підтвердженням того, що навіть у складних життєвих ситуаціях можна знайти мудрі рішення, які забезпечують стабільність та спокій для всіх членів родини. Співачка продовжує бути прикладом сильної та незалежної жінки, яка вміє долати труднощі та ставити інтереси своїх дітей на перше місце.