Яку губу ви фарбуєте першою, і що це говорить про характер

Яку губу ви фарбуєте першою, і що це говорить про характер?

Верхню губу ви фарбуєте першою

Якщо спочатку ви фарбуєте верхню губу, а тільки потім переключаєтеся на нижню, ви жінка переможець! Даний алгоритм нанесення макіяжу говорить про те, що ви ретельно продумуєте свої дії, любите тримати все, що відбувається під контролем, володієте здоровою часткою перфекціонізму і дуже вимогливі не тільки до себе, але і оточуючих вас. Вам не страшні жодні труднощі — ви завжди готові до перемоги у будь-якій битві.

Нижню губу ви фарбуєте першою

Існує думка, що представницям прекрасної статі, які насамперед наносять макіяж на нижню губу, притаманні стервозність і авантюризм. Таким леді не сидиться на одному місці, їм не подобається офісна робота і похмурі стосунки з протилежною статтю — вони йдуть з них по-англійськи, залишаючи про себе незабутнє враження. Ці дівчата знають про свою привабливість, і вміло нею користуються в разі потреби, використовуючи свої губи як зброю спокушання!

Обидві губи ви фарбуєте одночасно

Манера одночасно наносити помаду на верхню та нижню губу, затискаючи помаду між ними, свідчить про яскраву індивідуальність та сильний темперамент їхньої власниці. З одного боку, така жінка виявляє м’якість і доброту, але варто її хоч трохи образити, вона легко покаже кривдникові кігтики дикої кішки! Чоловіки божеволіють від вашої багатогранності та непередбачуваності.

Завжди фарбуєте по різному

Непостійність у черговості нанесення макіяжу на губи — то починаючи з верхньої, то з нижньої, — лежить поза будь-якими правилами і шаблонами. Такі представниці прекрасної статі не визнають у житті нудьгу та одноманітність. Їхнє життя — це свято, потік яскравих подій, веселості, прекрасного настрою і захоплюючих подорожей. Вони люблять бути центром уваги і заряджати оточуючих своєю енергією та позитивом.

Насправді не важливо, якій манері нанесення помади ви віддаєте перевагу, — головне, щоб результат приносив вам радість і гарний настрій!