Наталія Могилевська розкрила свій секретний ранковий рецепт для краси та здоров'я

Українська співачка Наталія Могилевська знає велику кількість секретів, яка допомагає зберігати здоров'я, молодість та красу.

Один із таких секретів Наталії Могилевської – «ранковий рецепт», пише Politeka.net.

Про нього артистка розповідала на своїй сторінці в Інстаграм.

«Мій секретний ранковий рецепт: шавлія. Не тільки п'ю, а й умиваюся. Це жіноча трава, яка має приголомшливі цілющі властивості…», - розповіла Наталія Могилевська.

За словами Могилевської, шавлія має дуже гарний вплив на шкіру.

«Особливо, якщо ви схильні до подразнень, алергій та іншого. Шавлія вбиває різноманітні бактерії на шкірі, тож добре і зовні і всередину», - розповідала Наталія Могилевська.

Зазначимо, що препарати з листя і квітів шавлії лікарської мають дезінфікуючу, протизапальну, в'яжучу, кровоспинну, пом'якшувальну, сечогінну дію, зменшують потовиділення.

Відвар або настойку шавлії використовують як протизапальний, кровоспинний і в'яжучий засіб при хворобах ясен, горла, порожнини рота після видалення зубів. Шавлія також використовується для зміцнення волосся.

Регулярне вживання чаю з додаванням листя шавлії сприяє уповільненню процесів старіння в організмі, стимулює розумову діяльність.

Зазначимо, що шавлія має низку серйозних протипоказів.

Так, шавлія протипоказана при гострих і хронічних процесах у нирках, при епілепсії, сильному сухому кашлі. Її не можна призначати вагітним і особливо жінкам, що годують.

Ні в якому разі не використовуйте шавлію, не дізнавшись весь список протипоказань.