Психолог розповів, до чого призводить відсутність інтимної близькості у жінок

Психолог Джеймс Коан, який представляє університет Шарлоттсвілля, розповів, до чого призводить відсутність інтимної близькості у жінок. Згідно з твердженням фахівця, утримання здатне внести зміни в тіло і розум людини.

Статевий акт є не тільки фізичним, а й емоційним зв’язком. “При інтимній близькості у людини виділяються гормони, які означають хороше самопочуття, в тому числі окситоцини і ендорфіни”, – повідомив експерт. Також дані гормони виробляються при поцілунку, обіймах і прихильності в цілому.

Однак, за словами Коана, оргазм краще допомагає розслабитися. Людина, що не займається сексом, не впаде в депресію, але у нього може спостерігатися низький моральний дух і виникати підвищена тривожність. Однак при відмові від інтиму ризик інфекцій, які передаються статевим шляхом, знижується.

Сексопатолог Джордін Віггінс зазначає, при відсутності сексу люди перебувають в більш збудженому стані, ніж зазвичай. Але це характерно не для всіх. У людини може бути знижений або підвищене лібідо. Деякі люди не прагнуть до активної інтимного життя, проте є й такі, хто не здатний відмовитися від сексу і навіть думає про це дуже часто.