Як звузити пори на обличчі в домашніх умовах за допомогою петрушки

Розширені пори на обличчі мають вельми негарний вигляд і не додають привабливості нікому, особливо жінкам. Тому прекрасна стать з ними намагається всіляко боротися.

Є спеціальна косметика, яка дасть змогу істотно звузити пори. Але робити це цілком можна і народними методами, тим паче, що приготувати такі народні засоби можна без проблем із простих складових. Наприклад, з петрушки. Саме з цієї популярної зелені ми сьогодні й приготуємо просту маску для звуження пор.

Петрушка — доступна і дуже популярна зелень, дістати яку можна без проблем. І, якщо вона не росте на вашій дачній ділянці, то продається на ринку або в магазині. Саме вона допоможе нам досить швидко та ефективно впоратися з нашою проблемою.

Що знадобиться?

Компоненти такої маски всі гранично прості та доступні. Це:

  • пучок свіжої петрушки,
  • натуральний йогурт або кефір — 1 столова ложка.

Як приготувати маску з петрушки?

Пучок свіжої петрушки насамперед потрібно обов’язково добре помити. Адже маску ми накладатимемо на обличчя, тому особливо важливо, щоб усі компоненти були чистими та безпечними.

Після того, як петрушку ви помили, її потрібно добре подрібнити до стану кашки і з’єднати з натуральним йогуртом (1 столовою ложкою) або кефіром.

Як наносити маску з петрушки для звуження та очищення пір?

Приготований засіб з петрушки наносять на обличчя лише після чищення, минаючи при цьому зону навколо очей.

Витримують маску 20 хвилин. Далі її можна змивати. Але робити це потрібно не водою, а настоєм ромашки. Готується він також просто — на 1 склянку окропу ромашки знадобиться всього столова ложка.

Чим корисна така маска?

Крім того, що вона чудово справляється зі своїм основним завданням — звузити пори, маска зі свіжої петрушки допоможе ще очистити шкіру і позбавить її токсинів.

Проводити таку процедуру потрібно на тиждень лише 2-3 рази.