Мейк ап-поради, які зроблять пори менше

Розмір пор шкіри визначається генетично, що робить завдання зробити їх менше, набагато складніше. Для того, щоб зменшити пори, жінки століттями використовували дуже ефективний рецепт: вмивалися холодною водою, а потім наносили маски з яєчного білка. Хоча, ці природні засоби працюють дійсно ефективно, у деяких жінок все одно залишаються широкі пори.

Мейк ап-поради, які зроблять пори менше
1. Використовуй праймер

Роль праймерів дуже важлива в твоєму щоденному макіяжі, особливо якщо у тебе жирна або комбінована шкіра. Бази і праймери зводять до мінімуму появу пігментації, прищів, пор і неглибоких зморшок, акуратно заповнюючи їх. Праймери діють як матуючі і вирівнюючі тон шкіри, засоби.

Одна з основних переваг застосування праймерів в тому, що вони герметизують широкі пори на шкірі, тим самим роблячи шкіру рівною і гладкою. Вони створюють покриття на пори, так що твій тональний засіб лягає гладко і виглядає бездоганно.

2. Використовуй консилери для приховування пор

Маскуючі пори, консилери - унікальний косметичний продукт, який може бути напівпрозорими або тонованим (з кольором, відповідним твоєму природному тону шкіри). Вони допомагають тимчасово заповнити порожнини пір, створюючи тим самим ще й рівну основу для інших продуктів макіяжу. Маскуючі пори, консилери легко можна знайти в будь-якому косметичному магазині.

Так як ці консилери проникають глибоко в пори, дуже важливо очистити шкіру від макіяжу в кінці дня. Маскуючий засіб призначений для приховування від невеликих до великих пір, вони також поглинають надлишки шкірного жиру. Краще наносити його з допомогою синтетичної кисті.

3. Використовуй основи без масел

Мінеральні основи допомагають отримати гладкий, рівний і природний вигляд шкіри. Вони допомагають звести до мінімуму зовнішній прояв розширених пор. Формули без масел, які найчастіше є мінеральними, роблять шкіру матовою, тим самим контролюючи надмірне накопичення жиру, яке може змусити пори виглядати більше.

4. Завжди використовуй спонж

При застосуванні тональних засобів, починай з дуже легкого покриття, а потім додай в ті місця, де необхідно приховати недоліки. Велика кількість тональної основи звертає увагу на розширені пори і дрібні зморшки. Використовуй спонж замість кисті для нанесення основи, оскільки він забезпечує найкраще покриття, а також дуже добре приховує розширені пори. Пам'ятай, що необхідно мити спонж часто, щоб уникнути бактеріального накопичення.

Опусти спонж в основу, а потім легкими рухами, "вбивай" продукт в шкіру. Завжди нанеси макіяж зверху вниз, щоб звести до мінімуму прояв пор. Заверши макіяж з легкою прозорою пудрою або спреєм-фіксатором.

5. Уникай блиску

Мерехтливі хайлайтери, шиммерні рум'яна і перламутрові основи містять світловідбиваючі частинки, які візуально збільшують пори. Не потрібно від них повністю відмовлятися, але візажисти рекомендують не використовувати їх в тих місцях, де у тебе розширені пори. Обирай продукти з покращеною формулою, щоб шкіра виглядала більш гладкою.