Лікарям не вдалося вивести доньку Кончаловського з коми

Вже чотири місяці вся країна стежить за здоров'ям 14-річної доньки Андрія Кончаловського Марією - після страшної аварії на французькій магістралі, яка сталася 12 жовтня, дівчинка ще не приходила в себе, а лікарі називають її стан стабільно важким. Днями надійшла інформація, що медики почали поступово виводити дівчинку з медикаментозної коми, однак Маша так і не змогла поправитися.

Лікарям не вдалося вивести доньку Кончаловського з коми
Не так давно медики заявили, що починають поступово виводити дівчинку з медикаментозної коми. Цю інформацію підтвердив і старший син режисера Єгор Кончаловський журналістам «Комсомольської правди». Лікарі знижують дози седативних засобів і проводять тести на рефлексію - це необхідно для того, щоб визначити, чи функціонують нервові закінчення. Однак поки лікування не приносить належних результатів - дівчинка досі не прийшла в себе. Фахівці марсельської клініки відзначають, що якщо до середини весни Маша не вийде з коми, то шансів на життя у неї практично не залишиться.

Нагадаємо, Андрій Кончаловський 12 жовтня разом з родиною потрапив в серйозну аварію на півдні Франції, за кермом був сам 76-річний режисер. На одному з перехресть він не впорався з керуванням, в результаті чого сталося лобове зіткнення із зустрічним автомобілем. Дівчинка, не пристебнута ременем безпеки, єдина з усіх постраждала серйозно і на вертольоті була доставлена у марсельський госпіталь.
Загрузка...