4 ознаки, що чоловік не планує одружуватися

Багато дівчат, які мають кохану людину, розраховують на те, що рано чи пізно стосунки будуть оформлені офіційно. Однак чоловік може роками не робити пропозицію руки та серця.

А потім з’ясовується, що друга половинка взагалі не має наміру одружуватися. Добре, якщо жінці вдалося заздалегідь “вирахувати” переконаного холостяка.

У цьому випадку вона перестане налаштовувати себе на весілля. Можливо, така дівчина просто перерве стосунки та почне шукати чоловіка, який хоче одружитися та створити сім’ю.

Не говорить про шлюб

Зазвичай переконані холостяки взагалі не торкаються теми шлюбу в розмовах зі своїми коханими жінками. Вони намагаються уникнути і розмов про весілля друзів.

Немає планів

Чоловік, який не планує офіційно оформлювати стосунки, навряд чи думатиме про майбутніх дітей та про кар’єру другої половинки.

“А хіба зараз тебе не все влаштовує?”

Переконані неодружені часто це вимовляють цю фразу, коли другі половинки безпосередньо запитують їх про шлюб. Такий чоловік, можливо, не відразу визнаватиметься, що не хоче одружуватися, але задаватиметься питанням: «А навіщо це робити офіційно?»

Вічні виправдання

А ще переконані холостяки, які не бажають засмучувати свою кохану, починають вигадувати виправдання.

«Цього року не вийде зіграти весілля: спочатку накопичимо гроші», «Зараз у нас складне фінансове становище…», «От спочатку купимо дві квартири, машину, а потім…»

Якщо жінка постійно чує від свого партнера ці фрази (особливо в тому випадку, якщо реальна фінансова ситуація не така вже й погана), то їй варто відпустити мрію про весілля.