6 речей, які мають бути на новорічному столі: залучаємо благополуччя та удачу в життя

Святковий стіл – це не просто місце, де можна насолоджуватися смачними стравами. Вважається, що на святковому столі створюється енергія та обстановка для залучення удачі та достатку. Тому варто розібрати кілька речей, які обов’язково варто поставити на святковий стіл.

Золоті прикраси

Прикрасьте стіл золотими елементами – це може бути посуд, свічки або золоті прикраси на паперових серветках. Золото символізує багатство та процвітання, залучаючи добробут у новий рік.

Звичайно, зовсім не обов’язково використати справжнє золото. Найчастіше досить вибирати речі відповідного відтінку.

Солодкі частування

Солодкі частування на столі не тільки радують смакові рецептори, а й приваблюють успіх. Постарайтеся додати в меню щось солодке, наприклад, десерт з медом або печивом, щоб зустріти рік з великою кількістю радостей.

Квіти та зелень

Розставте на столі свіжі квіти та зелень – це символ оновлення та енергії зростання. Вони надають столу живого характеру і можуть залучити позитивні зміни у житті. А особливе значення слід надавати їх свіжості.

Овочі різного кольору

Різнокольорові овочі на столі – це не лише візуальне задоволення, а й символ різноманітності та веселки. Розфарбуйте стіл яскравими та соковитими овочами, щоб залучити до життя різноманітність подій.

Морепродукти

Морепродукти на святковому столі вважаються символом розмаїття та багатства. Додайте креветки, устриці або рибні страви, щоб запросити у свій будинок достаток та добробут. А найуніверсальніший варіант – це червона ікра, яка має бути на столі.

Червоне вино чи напої

Червоне вино чи інші напої є невід’ємною частиною святкового столу. Червоний колір напоїв вважається символом святкової радості та веселощів, приносячи веселощі та чари у святкову атмосферу.

Pixelinform