Як зварити яйця на Великдень, щоб вони не потріскалися: 3 хитрощі

Жодне яйце при варінні не трісне, якщо їх правильно варити. Розповідаємо у цій статті, які є правила, щоб яйця не тріскалися та виходили гарні.

Найкращий спосіб фарбувати яйця на Великдень – це лушпиння цибулі. Є й інші способи пофарбувати яйця, але це один із найпростіших і зручніших. Це “класичний” варіант фарбування яєць, яким користувалося наші пращури.

А тепер про яйця. Тут важливо дотримуватися трьох головних правил:

  1. Перед тим, як відправити яйця варитись, ретельно огляньте їх. Вже на цьому етапі можна побачити яйця з мікротріщинами на шкаралупі. Їх, звичайно ж, одразу відкладаємо. Як великодні яйця вони точно не годяться.
  2. Не варити яйця одразу “з холодильника”. Їх потрібно залишити на якийсь час полежати при кімнатній температурі, щоб вони зігрілися. До речі, яйця потрібно заливати водою кімнатної температури і ставити на вогонь. Не повинно бути різких перепадів, тому в жодному разі не опускайте яйця в окріп.
  3. Варимо на повільному вогні. Найчастіше яйця тріскаються саме тому, що б’ються один об одного при сильному кипінні. Тому робимо мінімальний вогонь.