Десять фраз, які можуть зруйнувати і звести нанівець будь-який шлюб

Дуже важливо вміти правильно обговорити проблеми, які виникають у відносинах. Є фрази, які для цього не годяться, і 10 рятівних замінників для них.

«Може, заспокоїшся?»

Коли партнер підвищує на вас голос — це принизливо і зарозуміло. Але і говорити йому «Заспокойся!» — нітрохи не менш зарозуміло. Краще скажіть так: «Мені дуже шкода, що ти засмучений, давай сядемо на хвильку і подумаємо разом».

«Ти не допомагаєш мені з дітьми»

Не можна говорити прямо, навіть якщо відчуваєте, що партнер менше бере участі у вихованні дитини. Постарайтеся підійти до ситуації з іншого ракурсу і скажіть: «Наш син так любить, коли ти забираєш його з занять».

«Ти ніколи мене не слухаєш!»

Промовляючи цю фразу, ви затикаєте своєму партнеру рот. Краще виберіть варіант «між рядків» і скажіть: «Коли ти постійно в чаті на мобільному під час розмови зі мною, у мене створюється враження, що ти мене не слухаєш».

«Забудь, я зроблю сама»

Не варто применшувати таланти і уміння вашої половинки, а також не варто недооцінювати ту допомогу, яку він вам зможе надати.

Краще скажіть: «Мені б так не завадила твоя допомога. Це б зекономило нам купу часу і сил».

«Хочу розлучення»

Такі фрази викликають почуття невпевненості і ненадійності. Краще скажіть: «Хочу виправити наші відносини на краще. Підеш зі мною до психолога?»

«У тебе з’явився хтось?»

Найкраще висловити свою стурбованість, попросивши партнера запевнити вас, що все в порядку. Скажіть: «Знаю, що між нами не все гладко останнім часом, але ми все ще разом?»

«Ненавиджу, коли ти так робиш»

Парам варто бути обережними з таким словом, як «ненависть». Постарайтеся повернути ситуацію так, щоб можна було партнера похвалити — за миття раковини або за те, що уважно слухає вас.

«Я не хочу з тобою розмовляти»

Дана фраза означає відкидання або ігнорування партнера. Якщо ви не готові в дану хвилину йти на контакт, скажіть: «Давай поговоримо про це пізніше».

«Мені вже все одно»

Якщо причина напруженості криється лише в останньому конфлікті, то обговоріть з партнером можливі шляхи його вирішення.

«Чому ти не можеш бути таким, як він?»

Ніколи не порівнюйте свого чоловіка з іншими партнерами. Натомість краще зверніть увагу на його власні переваги і ті якості, за які ви його цінуєте.