7 ознак, що чоловік нагострив лижі наліво

Зрада для чоловіків завжди більш буденна й не настільки трагічна, як для жінок. Вони ставляться до цього більш легко і дивляться на власну зраду ніби крізь пальці.

Він постійно дорікає вас

Можливо, це було і раніше, але саме зараз він чомусь буквально обрушує на вас все своє невдоволення і негатив. Ви стали гірше готувати, погано виглядати, недостатньо милі і приділяєте йому мало часу? Швидше за все, він просто намагається зробити з вас погану дружину, щоб зраджувати з чистою совістю. Адже гарним дружинам не зраджують.

Ви намагаєтеся більше часу проводити на роботі

Тому що обстановка у вашому будинку, м’яко кажучи, не зовсім сприятлива. Ви робите це неусвідомлено і за велінням серця, але, варто задуматися про те, чому ж вам не хочеться повертатися до коханого чоловіка.

Він занадто підлабузнюється перед вами

Іноді його доброзичливість і прагнення догодити переходить всі рамки. Таке відчуття, ніби він загладжує свою вину, намагаючись втішити вас. Провини то ніякої немає, але всі ці дії робляться заздалегідь, щоб знизити вашу пильність і підозрілість.

Вас переслідує відчуття, що він зраджує вас

Начебто все як звичайно і як завжди, але якийсь черв’ячок постійно гризе вас, змушуючи звертати увагу на дрібниці, прислухатися й придивлятися до свого чоловіка. Як кажуть, жіноча інтуїція рідко помиляється, тому не зводьте все до «ні».

Він не випускає з рук телефон

Цілком можливо, що там вже розгорілося гаряче листування з чарівною незнайомкою (або знайомою), яка наштовхує його на думки про зраду. Не варто відразу влаштовувати розбір польотів, але акуратно перевірити його телефон, поки він не бачить, все ж потрібно.

Він уникає розмов по душах

Задушевні розмови, коли ви ділилися один з одним найпотаємнішим, залишилися в минулому? Це тривожний дзвіночок, що ваш чоловік замкнувся в собі і просто шукає собі іншого співрозмовника — для обговорювання проблем, отримання порад, ну і для інтиму, само собою.

Він каже, що ви занадто різні

Його раптом осінило, що насправді ви занадто різні — у вас відрізняються інтереси, погляди на життя і світогляд. Нічого не буває просто так, та й перш ніж створити спільний союз, ви добре пізнали один одного. Так що, ймовірно, він просто шукає ту, з ким вони будуть «однакові». Це так зване вибілювання самого себе, щоб не виглядати зовсім негідником у власних очах.