Лікарі відзначають покращення здоров'я Жанни Фріске

У п'ятницю, 24 січня, лікарі-нейрохірурги однієї з клінік Нью-Йорка зібрали консиліум для планування методів лікування хворої на рак мозку співачки Жанни Фріске. Як стало відомо, фахівці прийшли до висновку, що шанси на одужання співачки достатні високі.

Лікарі відзначають покращення здоров'я Жанни Фріске
Співачка вже пройшла кілька сеансів променевої терапії. Загальний стан здоров'я Жанни покращився. Лікарі ж, що займаються лікуванням артистки, з оптимізмом дивляться на перспективи її одужання.

Раніше Жанна Фріске подякувала за підтримку всім, хто допомагав їй словами, молитвами і грошима. Завдяки «Росфонду» і «Першому» каналу на лікування співачки вдалося зібрати 67 мільйонів рублів. Зібрана сума більше необхідної, тому кошти, що залишилися, співачка має намір відправити важко хворим дітям.

Нагадаємо, минулого тижня з'явилося офіційне підтвердження того, що у популярної співачки Жанни Фріске виявлена гліобластома - неоперабельна пухлина головного мозку. Цивільний чоловік співачки Дмитро Шепелєв підтвердив рак четвертого ступеня у співачки. Новина шокувала шанувальників співачки. Зараз вона знаходиться в Нью-Йорку, в одній з найкращих онкологічних клінік світу.