Чого категорично не повинно бути у відносинах між чоловіком і жінкою

11 речей, які не можна терпіти у відносинах.

Вибудувати ідеальні відносини практично неможливо, дрібні конфлікти і складності — це нормально для всіх людей. Однак потрібно відчувати тонку грань між побутовими складнощами, через які просто слід пройти, щоб вирости, і речами, які не можна терпіти, інформує Ukr.Media.

 1. Флірт з іншими дівчатами після появи супутниці життя повинен залишитися в минулому. Якщо на це чоловікові не вистачає сил, далі все може дійти і до зрад.
 2. Брак елементарних манер і поваги, порядності по відношенню до жінки показують незрілість чоловіка. Так чи хочеться виховувати дорослу дитину?
 3. Дозволяти жінці платити за все — абсолютно не чоловічий вчинок. Це несвідома спроба зняти з себе відповідальність і заодно отримати дійну корову під рукою.
 4. Відсутність розмов про майбутнє (і спроба їх згорнути) може бути поганим знаком — можливо, чоловік просто не зацікавлений у розвитку відносин.
 5. Приділяти увагу друзям більше, ніж коханій жінці, у відносинах неприпустимо: значить, вона не є його пріоритетом. І навряд чи стане згодом.
 6. Небажання витрачати час на те, щоб жінка щось розповіла, поділилася, виговорилася, показує байдужість чоловіка до її особистості. Більш того, він може в будь-яких розмовах тягнути ковдру на себе.
 7. Спроби будь-які рішення повернути так, щоб вони були вигідні виключно для нього (і ніяких компромісів), теж підкреслюють егоцентризм чоловіка. Він просто не готовий існувати з партнеркою у взаємозв'язку. Він хоче жертв у відносинах з боку жінки.
 8. Насильство в будь-якій формі — від образ до емоційного придушення — залишається насильством і показує повну байдужість чоловіка до другої половини. Як би він не вибачався потім.
 9. Спроби контролювати кожен аспект життя жінки можуть народжуватися і з недовіри (негативний минулий досвід), і з бажання бути єдиним, хто може приймати рішення. Про турботу тут мови не йде.
 10. Приниження теж є формою насильства і неприпустиме в гармонійних відносинах. Якщо жінка невпевнена в собі, поступово звикається з думкою, що без чоловіка вона нічого не зможе, коріння варто шукати саме в її партнері.
 11. Чоловік, що сприймає жінку як належне, перестає її цінувати. І це перший крок на шляху до зради, домашнього насильства та інших тяжких речей.