Вісім причин відмовитися від каблуків

«Шпильки» можуть нашкодити здоров'ю і поставі. Чому ж так небезпечне взуття на підборах, незалежно від того, в який період року ви його носите?

Вісім причин відмовитися від каблуків
1. На плоскому ходу можна довго гуляти. І без всяких стогонів про те, як сильно втомилися ноги і як тиснуть нові туфлі. Просто гуляти і насолоджуватися природою.

2. Підбори викликають набряки. Щоб позбутися важкості у ногах, залиште підбори для урочистих випадків. І тоді не доведеться нити про «свинцеві» ноги кожен вечір, знімаючи туфлі на шпильці.

3. У взутті без каблука можна швидше ходити. А це додатковий час, щоб розслабитися 15 хвилин за чашкою кави, а не пересуватися дрібними кроками до найближчого метро.

4. Каблуки можуть викликати судоми. Неправильне положення ноги під час ходьби на каблуках провокує неприродну напругу литкового м'яза, через що можуть бути судоми.

5. Підбори викликають целюліт. Часте носіння шпильок порушує нормальний кровообіг, що провокує розвиток целюліту.

6. У взутті на плоскому ходу можна насолоджуватися шопінгом скільки завгодно. Здійснювати такі приємні жіночі заняття буде набагато зручніше. До того ж, коли наша голова не зайнята тим, як встояти на цій високій шпильці, ми здійснюємо покупки більш виважено і обдумано. У підсумку - ноги не болять, настрій шопінгом підняли, купили тільки потрібне.

7. Від каблуків розвивається погана постава. Адже часте носіння такого взуття провокує проблеми з хребтом і його деформацію.

8. Взуття на підборах - причина частих головних болів. Як відомо, все в нашому організмі взаємопов'язане. На стопах знаходяться активні точки, які відповідають за всі внутрішні органи. Так от, взуття на підборах постійно стимулює точку, посилає часті імпульси в головний мозок.