Як дружина впливає на долю чоловіка

Часто можна почути скарги дружин на своїх чоловіків – мовляв, і ледачий він, і неуважний, і неохайний, і жадібний. До весілля зовсім інший був – і подарунки дарував, і сумки носив. А тепер як підмінили, зовсім нікудишній став…

Загадка таких змін полягає у відношенні жінки до свого чоловіка. Якщо вона ним незадоволена і впевнена, що гідна кращого чоловіка, то він стає байдужим, лінивим, безініціативним – навіщо старатися, якщо найближча людина хотіла би замінити тебе іншим? Крім того, якщо дружина вважає, що їй потрібен чоловік краще, її благовірний може почати зраджувати – адже вона вже зробила емоційну зраду.

Якщо у дружини немає довіри до свого чоловіка, то йому ніхто більше не довіряє – начальство не доручить важливий проект, не підвищить і не збільшить зарплату. Але якщо дружина повністю покладається на чоловіка, всім з ним ділиться і впевнена, що він здатний перевернути гори – то він їх дійсно зверне. Найбільше чоловіка підтримує віра дружини в нього.

Якщо вона занадто самостійна і сама робить чоловічу роботу – чоловік втрачає впевненість в собі і не хоче робити взагалі нічого. Він укладається на диван і припиняє цікавитися побутом сім’ї. Якщо жінка не відкриває своє серце, не демонструє свою любов до чоловіка, грубить йому, то він втрачає всяке бажання приділяти їй увагу, дарувати квіти і робити подарунки.

Коли дружина відчуває повагу до своєї другої половинки, то і всі навколишні поважають його. Якщо ж дружина не слухається, робить все наперекір, не розповідає про свої плани – він стає внутрішньо слабким, втрачає свою мужність.

У чоловікові найсильніше розвиваються ті якості, на які звертає увагу його дружина. Якщо вона весь час лає його за недоліки, то вони посилюються, а якщо хвалить і помічає хороші сторони, то чоловік стає ще краще. У всіх є погані і хороші якості – не буває ідеальних людей. І тільки ми вирішуємо, яким сторонам свого улюбленого приділити більше уваги. Наприклад, можна радіти, що він охайний і відповідальний, а можна дратуватися через його скрупульозності і вимогливості – адже ці якості часто є сусідами. Через це один і той же чоловік у другому шлюбі може виявитися зовсім іншою людиною.

Буває, що чоловік був ледачим, багато пив, мало заробляв, а потім він розлучається, знову одружується і починає жити зовсім інакше. Розвиває свій бізнес, займається спортом, у нього щаслива сім’я. А буває і навпаки – успішний бізнесмен і діяльна людина після весілля раптом втрачає до всього інтерес, розоряється, обростає жирком і поганими звичками. В обох випадках вся справа в дружині – в першому випадку жінка надихала свого чоловіка і підтримувала його, а в другому позбавила його енергії і віри в себе.

Всі ми заслуговуємо саме на ту людину, на якій одружуємось. І якщо вам чимось не подобається чоловік, то є сенс придивитися до власної поведінки – може, це ви зробили його таким. І замість того, щоб невдоволено бурчати і докоряти долі, спробуйте заглянути в себе і зрозуміти, через які ваші внутрішні якості чоловік так себе веде. Виховувати потрібно в першу чергу не чоловіка, а себе – і тоді в сім’ї буде спокій, щастя і процвітання.

Затишок