Які продукти впливають на утворення целюліту

Кожна дівчина мріє про ідеальну фігуру. Однак у сучасному світі основною перепоною в досягненні цієї мети є навіть не зайві кілограми, а целюліт. Перш ніж говорити про те, які продукти викликають утворення апельсинової кірки на сідницях і стегнах, давайте розберемося, що таке целюліт і від чого він з'являється.

Які продукти впливають на утворення целюліту
Що таке целюліт

Целюліт - це патологічна зміна обміну речовин в підшкірній жировій клітковині. Захворювання веде до здавлення вен і артерій, застою лімфи і появі капілярних сіточок. Тобто, це не просто косметична проблема, це - проблема всього організму. Целюліт з'являється через неправильний клітинний обмін, коли утворення жиру превалює над його руйнуванням (при нормальному обміні ці процеси повинні бути рівнозначні). В результаті цього процесу клітина збільшується в об'ємі, здавлює судини, які знаходяться поруч і немов "впивається" в шкіру. Звідси зовні проглядається апельсинова кірка у вигляді горбків.

Причин у неправильно обміну всередині підшкірної жирової клітковини може бути багато: неправильне харчування, дієти, стреси, гормональний збій, погана екологія і недосипання. Крім того, причиною виникнення целюліту може стати зайве вміст жіночого гормону - естрогену. Тому у чоловіків целюліт зустрічається набагато рідше.

Які продукти викликають появу целюліту

Якщо не торкатися внутрішніх причин, основним зовнішнім фактором появи целюліту є неправильне харчування. Целюліт гарантовано оселиться на Ваших стегнах, якщо у Вашому раціоні присутні наступні продукти.

-напівфабрикати;

-ковбаси;

-свинина;

-соління;

-солодощі;

-газована вода;

-пиво;

-молоко;

Висновок

Щоб почати процес позбавлення від целюліту, почніть з коригування раціону харчування: виключіть з меню вищеперелічені продукти, і включіть в нього корисності, які сприяють розщепленню апельсинової кірки.