Відомі ролі, про які жалкують знаменитості

Про які епізоди своєї творчої біографії знаменитості воліють не згадувати?

Відомі ролі, про які жалкують знаменитості

Холлі Беррі - Жінка-кішка


Фільм: "Жінка-кішка"

У 2001 році Холлі Беррі отримала «Оскар» за головну жіночу роль, а три роки потому вона удостоїлася нагороди за найгіршу роль. «Золоту малину» зірці присудили за участь у фільмі «Жінка-кішка», яку багато кінокритиків охрестили найпровальнішою картиною за всю історію кіно. Від катастрофи Беррі врятувало почуття гумору - вона не побоялася особисто прийняти нагороду. Стоячи на сцені з «Оскаром» в одній руці і «Золотою малиною» - в іншій, вона, не соромлячись у виразах, подякувала компанії Warner Bros. за те, що вони втягнули її в цей проект: «Це те, що було потрібно моїй кар'єрі! Я була на вершині, а Жінка-кішка опустила мене на саме дно! ».

Відомі ролі, про які жалкують знаменитості


Роберт Паттінсон - Едвард Каллен


Фільм: «Сутінки»

Незважаючи на те, що участь в сутінковій сазі принесло Роберту Паттінсону світову славу, а разом з нею - любов мільйонів прихильниць, сам актор не любить ні фільми, ні книги, за якими вони зняті, ні свого героя. Автора творів Стефані Майєр Роберт в інтерв'ю назвав «божевільною», а про свого героя сказав наступне: «Чим більше я читав сценарій, тим більше ненавидів цього хлопця. Так я його і зіграв - як людину з маніакально-депресивним психозом, який ненавидить себе». Крім того, Паттінсон сказав, що для втілення подібного персонажа на екрані не потрібно володіти яким-небудь талантом.

Відомі ролі, про які жалкують знаменитості


Кейт Уінслет - Роуз Дьюітт Б'юкейтер


Фільм: «Титанік»

Напевно, у світі немає людини, яка б не дивилася «Титанік». Протягом багатьох років утримуючи звання найбільш касового фільму за всю історію, ця картина Джеймса Кемерона миттєво зробила з молодих виконавців головних ролей суперзірок. І якщо ви думаєте, що вони вдячні долі за те, що потрапили в проект, ви помиляєтеся! Кейт Уінслет зізнається, що здригається при звуках пісні My heart will go on, відмовляється давати автографи на фотографії оголеної Роуз, і з жахом згадує свою гру, особливо фальшивий американський акцент: «Я не можу це чути! Це жахливо! Сподіваюся, що зараз у мене виходить краще».

Відомі ролі, про які жалкують знаменитості


Шон Коннері - Джеймс Бонд


Фільм: «Джеймс Бонд»

Для багатьох шанувальників Бондіани саме Шон Коннері є ідеальним втіленням образу «агента 007» з його незрівнянною харизмою і впізнаваним шотландським акцентом. Добре відомий і той факт, що сам актор цією роллю не надимається. «Завжди ненавидів цього проклятого Джеймса Бонда. Із задоволенням убив би його». Крім того, Коннері був незадоволений своїм гонораром за участь у фільмі, постійно вимагаючи перегляду умов контракту.

Відомі ролі, про які жалкують знаменитості


Шайа ЛаБаф - Генрі Вільямс


Фільм: «Індіана Джонс і Королівство кришталевого черепа»

Після виходу на екрани фільму «Індіана Джонс і Королівство кришталевого черепа» у 2008 році виконавець однієї з головних ролей Шайа ЛаБаф взяв на себе відповідальність за те, що картина отримала досить суперечливі відгуки критиків. За словами актора, він немов зруйнував якусь реліквію, яку всі люблять: «Робота актора - оживити свій персонаж, змусити його працювати. У мене не вийшло це зробити. Так що це моя вина».

Відомі ролі, про які жалкують знаменитості