7 найкрасивіших жінок світу

У статті ми розповімо про сім жінок, яких увесь світ визнав найкрасивішими.

7 найкрасивіших жінок світу
Кіра Найтлі

Народилася Кіра в 1985 році в родині акторів. Коли Кірі було 7 років, вона вперше знялася в кіно. Після того, як Кіра вибрала кар'єру актриси, коледж їй закінчити не вдалося. Вона знялася в таких фільмах як: «Реальна любов», «Пірати Карибського моря», «Король Артур», «Охоронець» і багато інших.

7 найкрасивіших жінок світу
Бейонсе

Співачка зі Сполучених Штатів Америки вважається однією з найкрасивіших жінок планети. Вона народилася в 1981 році в Техасі. Популярною вона стала наприкінці 1990-х років. У 2001 році почала акторську кар'єру. На даний момент вона включена в списки найвпливовіших музикантів у світі.

7 найкрасивіших жінок світу
Камерон Діас

Актриса із США, народилася в 1972 році. Популярність в Голлівуді отримала після картини «Маска». Актриса знімалася в таких фільмах, як: «Жіночі таємниці», «Посилка», «Будинок мого батька» та інших.

7 найкрасивіших жінок світу
Скарлет Йоханссон

Ця чудова жінка народилася в 1984 році в Нью-Йорку. У кіно з 9 років. Знялася в багатьох фільмах: «Престиж», «Месник», «Щоденники няні» і багатьох інших.

7 найкрасивіших жінок світу
Шарліз Терон

Ця прекрасна жінка відома у всьому світі, як кіноактриса і модель. Народилася Шарліз в 1975 році, а популярність придбала в 1990-х роках. Зіграла в таких картинах як «Монстр», «Адвокат диявола», «Ярди», «Прометей» та інших.

7 найкрасивіших жінок світу
Анжеліна Джолі

Анжеліна утримує позиції лідера вже давно. Ця красуня народилася у 1975 році в Лос-Анджелесі. Анжеліна займається благодійністю і любить татуювання. Вона мати шістьох дітей, троє з яких - прийомні.