Антін Мухарський спростував інформацію про возз'єднання зі Сніжаною Єгоровою

Сніжана Єгорова днями заявила, що вона і Антін Мухарський знову разом.

Антін Мухарський спростував інформацію про возз'єднання зі Сніжаною Єгоровою
Сам же Антін Мухарський на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав, що між ним і Сніжаною Єгоровою не можуть відновиться шлюбні відносини.

«НАРЕШТІ ПОБАЧИВСЯ З ДІТЬМИ

Після чергового клопотання пані Єгорової, рішення про розлучення, на мій превеликий жаль, скасовано. Чекати на нього доведеться ще три місяці. Такий термін суддя призначив на примирення.

Проте маю й радісну новину: сьогодні відбулося перше слухання у справі про усунення перешкод у спілкуванні з дітьми. І СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ ПАНІ ЄГОРОВУ надати мені право бачитися з ними. Після року вимушеної розлуки ми провели чудовий день з моїми Андрійком, Орисею та Іванчиком! Дякую коханій Єлизаветі Бєльській за те, що весь цей час вона підтримує мене.

Також ПРОШУ ЖУРНАЛІСТІВ не поширювати неправдиву інформацію про те, що ми з пані Єгоровою знову разом. Поновлення між нами шлюбних стосунків НЕМОЖЛИВЕ.

АЛЕ ДІТИ НЕ МАЮТЬ БУТИ ЗАРУЧНИКАМИ НАШИХ ОСОБИСТИХ КОНФЛІКТІВ!!! Я пішов від дружини, проте завжди залишатимусь люблячим батьком. Сподіваюся, після розлучення нам з пані Єгоровою вдасться налагодити нормальні батьківські стосунки. З повагою — Антін Мухарський», - написав телеведучий.