Антін Мухарський є засновником «Правого сектору»?

Зовсім недавно ми повідомляли, що Сніжана Єгорова та Антін Мухарський почали налагоджувати відносини.

Антін Мухарський є засновником «Правого сектору»?
Суд дав подружжю три місяці на примирення, а Антін Мухарський навіть зміг зустрітися з дітьми через рік після розлуки.

Трохи пізніше Сніжана Єгорова на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написала, що якщо з нею щось станеться, то в цьому винен Антін Мухарський.

«... вчорашній прихід батька до дітей був виключно актом моєї доброї волі, бо мої діти люблять і чекають батька, а я люблю моїх дітей, народжених у любові і законному шлюбі !!!! По-друге, прийшовши сьогодні до дітей, мій чоловік повідомив мені, що незважаючи на те, що вчора мені і дітям він пообіцяв повернутися в сім'ю, я повинна розуміти, що це було сказано, щоб не "засмучувати" Андрійка, а насправді він-мій чоловік є засновником і ідеологом руху "Правий сектор " і саме з цієї причини він не збирається розривати свої "взаємини" з тією, кого йому юприставили, як соратниць по ідеологічній боротьбі і пропаганді !!! І справа не в тому, ким вона є, а в тому, що у них спільний "бізнес" !!!! І моєю найголовнішою помилкою є те, що я не дозволяю їм безкарно маніпулювати свідомістю "бидло-маси", якою вони хочуть керувати !!! Тому що в цьому задіяні "великі люди і великі гроші" !!!! », - написала Сніжана Єгорова.

Також Сніжана Єгорова додала, що їй погрожували і якщо вона напише ще один пост у соціальній мережі Facebook або винесе їх відносини в інформаційний простір, то Сніжану і її репутацію знищать.

Єгорова також поділилася, що Мухарський її вдарив по обличчю.