Жінка, прокинулася оголеною в ліжку незнайомця: я досі не знаю, що сталося тієї ночі

Брудна фантазія чи реальність? Наречена не пам'ятає, чи змінила нареченому з його братом.

Жінка каже, що в шоці, тому що не може пригадати, чи було щось непристойне між нею і братом її майбутнього чоловіка в ту фатальну ніч. Чому вона спала у ліжку брата свого нареченого і прокинулася голою?

«Ми з моїм нареченим збираємося одружитися влітку, але я абсолютно спустошена», - починає свою розповідь англійка.

За словами жінки, її брат нареченого живе в Мадриді, і коли в минулому місяці їй потрібно було поїхати в Іспанію по роботі, її коханий запропонував зупинитися в нього. Він порадив дружині приїхати напередодні, щоб майбутній родич міг показати їй Мадрид.

«Спочатку я відчувала себе трохи ніяково, оскільки майже не знала його, але мій наречений підтримав мене, сказавши, що мені буде корисно познайомитися з його сім'єю до весілля», - сказала жінка.

«Ми відмінно провели день, а ввечері зустрілися з його друзями. Думаю, я була дуже схвильована тим, що перебуваю за кордоном, і досить швидко напилася. Я пам'ятаю, що трохи фліртувала, але чим більше я пила, тим впевненіше ставала», - згадує вона моменти. Майбутній родич постійно робив їй компліменти і говорив, що вона «гарна і безумовно поліпшить генофонд сім'ї». До того часу, коли група вирушила в клуб, всі вже були досить п'яні, і жінка смутно пам'ятає події, що відбулося далі.

«Останнє, що я пам'ятаю, це як ми з ним сиділи в таксі. Наступне - це те, що я лежала в його постелі - гола! Сам він спав на дивані у вітальні», - розповідає вона. Жінка зажадала від чоловіка відповіді, чому він був голим і що між ними сталося, але чоловік тільки розсміявся і відповів: «Ти що, не пам'ятаєш?! Скажімо так, мій брат - щаслива людина».

У пам'яті жінки розлютився кілька кадрів її стриптизу, коли чоловік заявив, що ніколи не буде спати з майбутньою дружиною свого брата.

Однак тепер жінка не може викинути з голови думки про те, що насправді сталося тієї ночі, повідомляє The Sun.

«Чи повинна я розповісти своєму нареченому?» - вона задається питанням.