Нікі Мінаж розповіла, чому позбулася дитини

В інтерв'ю журналу Rolling Stone 32-річна реперша Нікі Мінаж вперше зізналася, що пройшла через аборт. Коли майбутній зірці було 16 років, вона завагітніла від чоловіка набагато старшого за себе.

Нікі Мінаж розповіла, чому позбулася дитини
«Це було найважче випробування в моєму житті. Я розуміла, що нічого не зможу дати малюкові, і зробила вибір на користь свого майбутнього. Але тепер це переслідує мене постійно», - розговорилася всесвітньо відома виконавиця.

Зараз Нікі Мінаж «дозріла» для материнства. За словами ексцентричної зірки, вона зрозуміла, що сім'я для неї понад усе. Але, за злою іронією долі, саме зараз артистці немає з ким будувати відносини. У листопаді минулого року вона розлучилася зі своїм бойфрендом і за сумісництвом асистентом Сафарі Самюельсом, з яким прожила у цивільному шлюбі 11 років.

«Це було важко. Довелося заново вчитися елементарним речам - наприклад, засинати на самоті», - розповіла Мінаж про особисту драму, не вдаючись у подробиці.

Проте журналісти видання з'ясували, що після розриву Самюельс знищив все, що могло нагадувати йому про колишню кохану. Він звів навіть татуювання з портретом і ім'ям Нікі Мінаж, і тепер його тіло покривають інші зображення.

«Я вирішила більше не приховувати своїх почуттів. Я дуже вразлива і пишаюся цим. І якщо незабаром у мене не буде дитини, не знаю, як зможу з цим жити, адже я відчуваю, що народжена для того, щоб в першу чергу бути матір'ю», - підсумувала телезірка.