Аліна Гросу прокоментувала чутки про роман з Віталієм Козловським

Співачка Аліна Гросу зізналася, чи були у неї любовні стосунки зі старшим на 9 років Віталієм Козловським.

Відома українська виконавиця і актриса Аліна Гросу висловилася про роман зі співаком Віталієм Козловським у програмі «Позаочі». Дівчині приписували любовні стосунки зі старшим на 9 років Козловським ще в підлітковому віці.

За словами Аліни, вона знайома з Віталієм з часів його участі в «Караоке на Майдані» і «Шансі». Тоді артистці не було і 10 років, тому вона ставилася до Козловського як до дядька. Пізніше їх знайомство переросло в дружбу, але роману ніколи не було.

"Він був постійно зі мною десь на заходах, ми стояли поруч. Він був на всіх моїх днях народження, я - у нього. Коли були журналісти, вони це бачили і приписували нам якісь стосунки. Це було дуже смішно, особливо коли мені було років 14-15, і ні про які стосунки я навіть не думала», - згадала Гросу.

Крім того, Аліна зізналася, що часто бачить поруч з Віталієм симпатичну дівчину, до якої у нього, можливо, є почуття. Співачка зазначила, що дуже хоче, щоб Козловський знайшов другу половинку і одружився.

"Зараз з ним постійно така симпатична дівчина знаходиться. Мені здається, що між ними відносини. Я готова друге весілля влаштувати, щоб він зловив або підв'язку або букет, щоб він тільки одружився», - додала Гросу.