Наталія Могилевська розповіла, чому у 47 років незаміжня та не має дітей

Наталія Могилевська – відома українська артистка, яка на сцені вже 25 років.

Вона і співає, і танцює, і відкриває нові таланти. Здається, в її житті є все: слава, популярність, гроші. Втім, у неї немає найголовнішого – сім’ї.

Наталія Могилевська завжди мала попит у чоловіків і мала безліч романів.

Співачка навіть офіційно виходила заміж. Було це майже 20 років назад – у 2004 році.

Тоді Наталія пішла під вінець з бізнесменом Дмитром Чалим. Їхній шлюб не прожив навіть і року, не витримавши випробування побутом.

Наступним, вже цивільним чоловіком Могилевської, став бізнесмен Єгор Долінін.

Вони прожили разом 5 років. Наталія виховувала доньок чоловіка від попереднього шлюбу і була щасливою. Розлучилися Наталія і Єгор через ревнощі. Співачка зізнається, що вважає Єгора – найкращим чоловіком у своєму житті і саме з ним вона хотіла побудувати міцну сім’ю і досі шкодує, що не вберегла ті стосунки.

Після Єгора Доліна Могилевській приписували безліч романів, але офіційно вона нікого не представляла на публіку.

Зараз співачці 47 років, вона не має ні чоловіка, ні дітей.

В одному з інтерв’ю Могилевська зізналася, що у її самотності є лише її вина.

Співачка визнає той факт, що завжди ставила кар’єру на перше місце.

Все життя для мене кар’єра та робота були на першому місці. Я могла спізнитися на побачення з коханим чоловіком і не на годину, а на 5 годин. В результаті всі від цього втомлюються

, – розповіла Могилевська.

Наталія не приховує, що більше всього на світі вона мріє відчути радість материнства. Співачка не розкидається обіцянками, але натякає, що думає про усиновлення.

До слова, 2022 рік приніс для Наталії Могилевської не тільки війну, а й кохання. Так, зараз співачка будує стосунки з таємничим чоловіком на ім’я Валентин. Наталія ще не представляла його на публіку, але запевняє, що дуже щаслива з ним.

Одна хвилина