Чим зайнятися з дітьми перед Різдвом?

Наближається Різдво, а у дітей в цей час зимові канікули. Передріздвяні дні - час очікування і хвилювання для більшості дітей, і іноді буває складно придумати, чим зайняти дітлахів. Панночка пропонує Вашій увазі 6 корисних, дешевих і захоплюючих ідей, які допоможуть Вам урізноманітнити канікули дитини.

Чим зайнятися з дітьми перед Різдвом?

Одягайтеся тепліше і вперед на казкову зимову прогулянку
Якщо Ви відноситесь до щасливчиків, які живуть на території, де вже випав сніг, то легко знайдете місце, де можна побавитися з дітьми. Якщо ж ні, то не варто впадати у відчай. Можна піти в міський парк: позбирати опале листя, каштани і ялинові шишки. Діти будуть у захваті! Не забудьте взяти з собою гарячий шоколад, щоб не змерзнути!

Сезонний гербарій
Гілки вічнозелених рослин можна використовувати для виготовлення різдвяних віночків. Але не так просто зробити вінок правильної форми. Щоб полегшити собі завдання, купіть в магазині дріт, щоб зробити каркас. Доповнити прикрасу можна стрічками, шишками та фруктами.

Пісочне печиво
Пісочне печиво найпростіше для приготування з дітьми. Існує безліч формочок для різдвяного печива, знайти їх можна в найближчому магазині. Перед випіканням зробіть зверху печива дірочку, щоб можна було повісити на ялинку. Дітям дуже цікаво декорувати печиво цукровою глазур'ю і всілякими прикрасами.

Генеральне прибирання
Якщо Ваші дітки зовсім маленькі - влаштуйте невелике, легке, я б сказала, прибирання. Зрозуміло, що прибрати толком Вам не вдасться, але зате Ви дасте можливість малюкам “допомогти” Вам. Дайте одному віник в руки, другому вологу ганчірку й покажіть, що потрібно робити. Впевнена, що всі отримають максимум задоволення від цього заняття. Правда у цій затії можуть бути і негативні наслідки, наприклад, розбита ваза або чашка, але, як мовиться, скло б'ється на щастя в будинку.

Листівки власними руками
Ця ідея може бути дешевою, а може і дорогою - все залежить від Вас. Вам знадобиться картон, фарби та уява. Щоб допомогти дитині зробити щось дійсно красиве, купіть спеціальні трафарети та наклейки. Якщо дитина з комп'ютером на ти, можливо вона захоче надрукувати листівку. Найбільше листівки від дітей люблять отримувати бабусі і дідусі.

Сніговик
Якщо Вам пощастило і за вікном лежать гори снігу, то його потрібно обов'язково використовувати за призначенням, а конкретніше - зліпити з дитиною сніговика. Моя сім'я, наприклад, цим не обмежується. Ми любимо дружно будувати снігові замки, барикади, ліпити тваринок. По-перше, це займає величезну кількість часу, який потрібно провести, по-друге, час, проведений з дітьми на свіжому зимовому повітрі, безцінний.

Сподіваюся, мої поради допоможуть Вам і Вашим дітям весело провести передріздвяний час!
Щасливого Нового Року та Веселого Різдва!