Бред Пітт святкуватиме Різдво разом зі своїми дітьми, попри непорозуміння з Джолі

57-річний Бред Пітт і 45-річна Анджеліна Джолі, здавалося, вже були близькі до того, щоб залагодити всі розбіжності в питанні про опіку над дітьми, однак поки зробити це їм так і не вдалося, пише Жіночий Світ.

Колишнє подружжя зараз знову далекі від того, щоб стати друзями. Проте, вони змогли “поділити” своїх шістьох дітей на майбутні свята. Молодші, 14-річна Шайло і 11-річні близнюки Нокс і Вів’єн, проведуть час напередодні Різдва разом зі своїм батьком.

Як зазначив інсайдер, спочатку пара планувала провести свята разом з дітьми, але “їхнє его пустило всі плани під укіс”.

Бред і Анджеліна однаково відповідальні за нескінченну драму. На жаль, найбільше від цього страждають діти, – сказав він.

Колишнє подружжя, які розлучилися в квітні минулого року, досі не дійшли згоди про опіку. Крім біологічних дітей Шайло, Вів’єн і Нокса, пара також виховує прийомних: 15-річну Захару, 16-річного Пакса і 19-річного Меддокса. Старші діти, судячи з усього, Різдво відзначатимуть зі своєю матір’ю.

Відносини між Бредом і Анджеліною залишаються вкрай напруженими, – додав анонім.

За його словами, Джолі стала більш дратівливою через пандемію коронавірусу, так як їй довелося постійно перебувати в Лос-Анджелесі, і вона не могла подорожувати.

Вона хотіла займатися гуманітарною діяльністю за межами Сполучених Штатів, але їй потрібен був дозвіл Бреда, щоб вивезти дітей, – зазначив він.

Минулого місяця пара повинна була зустрітися в суді, щоб обговорити опіку над дітьми на майбутні свята. Як говорив інсайдер, Пітт сподівався, що йому буде надано більше часу на спілкування з дітьми, в тому числі йому дозволять провести з ними Святвечір. Зараз актор домагається рівності в опіці над дітьми, однак його екс-дружина на ці умови не погоджується.