Що про вас може розповісти ваша форма губ?

Виберіть свою форму губ і дізнайтеся, які основні риси характеру притаманні вам.

Що про вас може розповісти ваша форма губ?
Нижня губа більше верхньої - жінка-загадка!

Власниці губ такої форми - оригінальні особи, які індивідуальні у всьому. У них на все є своя думка, яка, як правило, розходиться з загальноприйнятою. Стереотипи і стандарти - не для них. Вони завжди одягаються так, що ловлять на собі захоплені погляди. Це саме ті жінки, які відразу виділяються з натовпу.

Нижня губа менше верхньої - жінка-командир!

Це впевнені у власних силах жінки, які звикли командувати і добиватися в житті всього, чого хочуть. Харизматичні і пихаті, такі дами володіють необхідним набором лідерських якостей, які вони прекрасно реалізують. Партнерів ці жінки вибирають собі таких же сильних і владних.

Широкі і повні губи - жінка-гравець!

Такі жінки дуже азартні і люблять ризикувати. Вони також володіють якостями лідера і не терплять буденності і нудьги. Власниці губ такої форми сповнені енергії, для них дуже важливі особистий простір, незалежність і свобода. Чоловіків вони вибирають теж рішучих і ризикованих.

Невеликі, але повні губи - Ассоль!

Самовіддані натури, які заради любові і дружби можуть запросто відмовитися від власних інтересів. Навколишні часто вважають їх слабкими, але саме до таких жінок найчастіше йдуть за підтримкою і допомогою. Вони безкорисливі і співчутливі. Чекають свого принца з жіночого роману іноді все життя.

Тонкі губи, але широкий рот - прагматична жінка!

Такі жінки твердо стоять на ногах і знають, чого хочуть від життя. Власні емоції вони нікому не показують, тому їх нерідко вважають байдужими. Вони керуються розумом при будь-яких обставин, тому не бувають романтичними і не чекають романтики від своїх партнерів.

Тонкі і вузькі губи - жінка-оптимістка!

Такі жінки - оптимістки, яких не можуть зламати ніякі проблеми. Вони люблять життя, люблять нові враження і пригоди. Розмірене життя не підходить їм, оскільки даному типу необхідні емоції і переживання постійно. Партнерів ці жінки вибирають таких же, як вони самі - невгамовних і життєрадісних.