Новорічні подарунки та прикраси своїми руками

Робити новорічні подарунки - це одне задоволення. Навіщо витрачати гроші на прикраси та різні дрібниці, якщо приємніше все зробити своїми руками. Давайте прикрасимо ялинку і свій затишний камін новими прикрасами. Зробимо сюрприз своїм коханим.

Новорічні подарунки та прикраси своїми руками

Ми знаємо, що найкращий подарунок - зроблений своїми руками. Тому озброїмося терпінням, увагою і ретельністю і вирушимо робити сюрпризи. З чого почнемо?

Кулька на ялинку
Найважливіша ялинкова прикраса - куля. Ми спробуємо зробити кулю з декоративних стрічок. Адже оригінальну прикрасу можна зробити своїми руками дуже швидко. І така куля буде виглядати набагато красивіше покупної.

Що потрібно взяти?
Шпильки;
Ножиці;
Білу та блакитну стрічку;
Кулю з пінопласту.

Отже, беремо стрічки і ріжемо їх невеликими шматочками. Довжина кожної стрічки повинна бути приблизно в 2 рази більше ширини. Фіксуємо один відрізок стрічки шпилькою до кулі (спочатку беремо блакитну стрічку).

Складаємо шматочки стрічки трикутником. Це не складно. Робимо з білої стрічки 4 трикутника і прикріплюємо їх до кулі. Вони повинні перекрити блакитну стрічку. Продовжуємо в тому ж дусі. Чергуємо блакитні і білі трикутники, закріплюємо все шпильками.

Все готово. Залишилося перев'язати блакитною стрічкою кулю і повісити на ялинку. Прикраса готова!

Як зробити ліхтарик на ялинку?
Цю іграшку легко можна зробити з маленькими дітками. Так що садіть поряд карапуза і приступаємо.

Що потрібно взяти?
Ножиці;
Кольоровий та білий папір;
Ніж для паперу.

Склеюємо між собою краї паперу (будь-якого кольору). Вийде циліндр. Тепер у білому папері робимо отвір ножем. Відступ від країв 2 см, а відстань між отворами 0,5 см. Обертаємо циліндр білим папером і склеюємо в циліндр. Діркопробивачем робимо отвір куди протягуємо стрічку. Ліхтарик готовий, його можна вішати на ялинку або на інше відповідне місце в будинку.

Новорічні іграшки з макаронів
Це не нова ідея створення виробів з макаронів, але досить цікава. Чому б нам не зкреативити? Це забавно і дітям сподобається ця ідея. Багато малюків люблять майструвати намисто з макаронинок. Таке заняття допоможе розвивати фантазію і дати малятам цікаве заняття. Вироби з макаронів допоможуть дітям розвинути фантазію і привчити їх до посидючості.

Та й дорослим буде корисно це заняття. Так що макаронні вироби принесуть користь всім. Багато художніх студій організовують «макаронні» дні для розвитку фантазії. Давайте проявимо фантазію і створимо новорічні іграшки з макарошек. Для цього беремо клей, фігурні макарошки, кольорові спреї і стрічки.

Новорічні свічки
Як без свічок на Новий рік? Адже їх тепло і яскраве полум'я допоможе створити святкову атмосферу. Майже всі купують свічки в магазині. Але таку прикрасу можна зробити і своїми руками. Так як зробити свічки самим?

Що потрібно взяти?
Скотч;
Гніт;
Недогарки кількох свічок;
Скляна банка;
Воскові олівці;
Листи;
Склянка з водою;
Ножиці;
Намистинки і бісер.

Ламаємо всі недогарки свічок і кладемо їх у баночку. Тремо до них воскові олівці. Буде цікавіше, якщо вони будуть різнокольоровими. Банку кладемо в гарячу воду. Недогарки переплавятся з воском. Форму для свічки робимо з щільного листка паперу. Всі згортаємо і закріплюємо скотчем. У центр закріплюємо гніт. Сам гніт потрібно залити гарячим парафіном. Чекаємо коли свічка охолоне. Всі нерівності можна підрівняти. Знімаємо папір зі свічки і прикрашаємо її намистинками.

Чобіт Санта Клауса

Багато хто, напевно, мріяли про новорічний чобіт, який висить на каміні, а Санта в нього кладе цукерки. Щоб зробити такий «чобіт», потрібно підібрати зручний матеріал. Якщо ж ви добре вмієте в'язати, то можна купити червоні нитки.

В іншому випадку рекомендуємо взяти фетр. Робимо начерки для чобітка, накладаємо на нього тканину і вирізаємо - 2 рази. Зшиваємо їх і чобіток готовий. Прикрасити чобіт можна гудзичками, намистинками або нашивками. Наповнюємо його цукерками і можемо вручити дитині (або другу).

Новорічний букет
У рік коня краще буде віддатися сільським мотивами.
Можна подарувати гарний і ексклюзивний букет, який ви зробите своїми руками. Купіть милий букетик. Вибирайте квіти, які сподобаються тому, кому ви будете дарувати. Задекорувати букет можна гілочками ялини, шишками, додати в нього можна солому і навіть сіно. Як раз в дусі коней. Такий букет сподобається вашим родичам або друзям, адже ідея оригінальна.

Новорічний вінок
Гарне доповнення до інтер'єру будинку. Вінок до Нового року - це аксесуар, який вже давно став традицією у Західних країнах. Щоб зробити такий аксесуар, можна вибрати будь-який матеріал. Виготовляємо міцний каркас з пінопласту (картону). На отриману основу можна нанести гірлянди, гудзики, різнокольорові кульки, шишки.

Тут головне не переборщити з декорацією. Приклеюємо гілочки від ялини. А в центрі потрібно зав'язати червону атласну стрічку, щоб було зручне її вішати. Зазвичай вона прикрашає вхідні двері. Але повісити її можна в будь-якому місці.

Для кожного під Новий рік головне, це увага улюблених людей. Так давайте подаруємо частинку себе своїм близьким і скажемо їм, як ми їх любимо. Щасливих вам свят!