Як вивести солі з організму

Незважаючи на те, що відкладення солей в організмі - процес природний, з ним варто боротися.

Як вивести солі з організму
Більше води

Одним з найбільш дієвих способів виведення зайвої солі з організму є збільшення об'єму споживаної води. Організм використовує воду для того, щоб розбавити сольові сполуки. Тому, чим більше ви вживаєте солі, тим більше чистої води потрібно для її розчинення. Споживання достатньої кількості чистої води допоможе позбавитися від зайвої солі через нирки. Пити воду рекомендується рівномірно протягом дня, щоб організм не відчував спраги.

Менше солі

Другий спосіб боротьби із зайвою сіллю - зменшити її споживання. Для людей, чий організм не справляється з виведенням надлишку солі існують спеціальні дієти з низьким вмістом цієї речовини. Обмеження споживання солі в продуктах харчування зводиться до добового мінімуму - 1500мг. Такого раціону слід дотримуватись до того моменту, коли надлишок солі не буде виведено з організму. Зазвичай це 2-3 доби. Але після такої короткої дієти варто контролювати споживання цієї речовини протягом дня, щоб уникнути повторного скупчення солі.

Фізичні навантаження

Доведено, що за допомогою фізичних вправ можна вивести зайву сіль з організму через піт. Саме з допомогою потовиділення можна вивести більшу частину зайвої солі. Займайтеся інтенсивними фізичними вправами від 30 хвилин в день і ви побачите результат. Але в такому випадку, варто пам'ятати про водний баланс. З потом йде не тільки зайва сіль, але і вода, тому необхідно відновлювати втрачену рідину.

Сечогінні засоби природного походження

У наш час існує цілий ряд продуктів, які стимулюють очищення організму від солі. Це такі продукти, як зелені овочі, цибуля, спаржа, буряк, імбир, лимон. Також активно виводять сіль з організму кофеїновмісні напої - кава та чай. При використанні цього методу варто пам'ятати про водний баланс: на кожну випиту чашку кави в організм має надходити 2 чашки чистої води. Також варто підтримувати рівень калію в організмі. У цьому вам допоможуть такі продукти, як морська капуста, сочевиця, родзинки, курага, мигдаль.

Скупчуванню солі в організмі потрібно попереджати, тому ми радимо перейти з вживання кухонної солі на морську.