Очищення організму водою

Очищення організму водоюНаявність шлаків і токсинів в організмі - одна з основних причин виникнення багатьох серйозних захворювань. Піклуючись про своє здоров'я, необхідно регулярно очищати організм від цих шкідливих речовин.

Очищення організму за допомогою води, перш за все, підходить для людей, які мають проблеми з шлунком і печінкою, адже саме від цих органів залежить повноцінне функціонування багатьох систем.


Очищення організму мінеральною водою
Мінеральна вода давно відома своїм цілющим впливом на організм.

У здійсненні таких процедур може використовуватися кілька видів мінеральної води:

Столова мінеральна вода. У ній міститься до 2 г мінералів на літр, тому її можна вживати всім людям без винятку, незалежно від наявності яких-небудь захворювань.

Лікувально-столова. Лікувально-столова містить у своєму складі від 1 до 8 г мінералів, вона повинна призначатися тільки лікарем, правда, як стверджують фахівці,500 г цієї води в день не принесе шкоди організму.

Лікувальна вода. Вона є досить насиченою мінералами, адже в ній міститься від 8 до12 г мінералів. Пити її можна лише після призначення лікаря і в обмеженій кількості.

Очищення організму водою з вмістом мінералів має поєднуватися з прогулянками і обов'язково помірними фізичними навантаженнями, завдяки чому ще й значно зміцнюється імунітет.

Найбільш прийнятним вважається такий спосіб очищення: пити воду з розрахунку 8 мл на кілограм маси тіла за 20 хвилин до їжі. З допомогою використання мінеральної води можна чинити такий вплив на організм:

очистити кишечник, нирки, печінку, кров, жовчні протоки;
нормалізувати мікрофлору кишечника;
підвищити імунітет;
вивести важкі метали.

Крім того, приймаючи мінеральну воду протягом місяця, можна знизити вагу. Але, вибираючи цей метод очищення організму, не варто нехтувати попередньою консультацією у гастроентеролога.

Очищення організму солоною водою
Солона вода застосовується переважно для глибокого очищення кишечника. Дана методика полягає в тому, що за короткий проміжок часу - годину-півтори, потрібно випити багато солоної води - 10-12 склянок. Вода з сіллю, на відміну від звичайної води, не має властивості швидко всмоктуватися в стінки кишечника, завдяки чому вона сама пов'язує рідину, відшаровує шкідливі речовини і виводить їх назовні.

Для здійснення ефективного очищення необхідно використовувати морську або карловарську сіль, мінеральну негазовану воду з розрахунку 1 ч. л. солі на літр рідини, підігрітої до 40 градусів.

Очищення організму водою з сіллю необхідно проводити в ранкові години на голодний шлунок. Натщесерце потрібно випити кілька склянок води, після відчуття позивів до дефекації, слід вживати ще воду. Полегшивши кишечник, необхідно знову продовжити очищення, поки вода не почне виходити в незмінному вигляді. Однак не рекомендується вживати 12 склянок солоної води в добу.

Очищення організму гарячою водою
Очищення організму водою високої температури також вважається досить ефективним методом виведення токсинів і шлаків. Очищення гарячою водою слід проводити таким чином:

використовувана рідина повинна бути дуже гарячою;
бажаний ефект досягається не від кількості випитої рідини, а від частоти її застосування;
очищення відбувається поступово, виходячи з цього, рекомендовано періодично повторювати курс оздоровлення.

У профілактичних цілях рекомендується з ранку натщесерце випивати склянку гарячої води. Така нескладна процедура дозволить уникнути зашлакованості організму. Дана методика очищення організму, безсумнівно, багатьма фахівцями піддається спростуванню, адже, як відомо, гаряча вода залишає сильні опіки, які з часом перетворюються в рубці. Очищення організму з використанням води 80-90 градусів може призвести до опіків слизової гортані, стравоходу, шлунку, часто призводить до виникнення новоутворень у цих органах.

Очищення організму водою: відгуки
Багато людей використовують методику очищення організму водою, а відгуки про результати проведення таких процедур дають підстави стверджувати, що саме мінеральна вода впливає на внутрішні органи і має найбільш сприятливий вплив, покращуючи і стимулюючи їх діяльність.

Крім того, ознайомившись з інформацією на деяких форумах, можна зробити висновок, що ефективного очищення кишечника можна досягти при проведенні оздоровчих процедур з використанням солоної води. А ось від гарячої води краще відмовитися для власного блага.