Двійнята Пугачової і Галкіна сказали перші слова

Близька подруга Алли Пугачової бізнесвумен Аліна Редель розповіла журналістам про те, які успіхи роблять зіркові двійнята. Малюки вже сказали свої перші слова.

Двійнята Пугачової і Галкіна сказали перші слова
За словами Аліни Редель, Гаррі вже каже: «Мама!» Ну і звичайно, у них найулюбленіше слово, як і у всіх дітей: «Дай!» ... Дуже люблять, коли тато співає. Особливо їм подобається в його виконанні «Облака, белогривые лошадки». Вони веселяться, плескають у долоньки».

Син Алли і Максима вже почав проявляти інтерес до музики. Хлопчик дуже любить грати на піаніно. «Діти абсолютно різні за характером. Гарік дуже активний, цікавий. Все скрізь оглядає, всіх контролює. А Ліза - справжня принцеса. Мовляв, я тут поки посиджу, подумаю, мені все одно все принесуть. Гарік просто клон Максима! Ми недавно дивилися дитячі фотографії Максима. Одне обличчя! А дівчинка така гарна, кучерява блондиночка з рудуватим відливом», - цитує подругу співачки «Комсомольская правда». Редель розповіла, що примадонна багато грошей витрачає на вбрання для Лізи і Гаррі.
Загрузка...