Вчені назвали продукти, які покращують психічне здоров’я дітей

Діти, які вживають більше фруктів та овочів, мають краще психічне здоров’я, ніж їх однолітки, котрі харчуються нездоровою їжею.

Такі результати показало нове дослідження проведене в Англії UEA Health and Social Care Partners.

Як пише Science Daily, фрукти та овочі мають благотворний вплив на дитячу психіку.

Нове дослідження, проведене в Англії, стало першим, де вивчався взаємозв’язок між вживанням фруктів та овочів, вибору сніданків і психологічним благополуччям школярів.

У дослідженні взяли участь майже 9000 учнів у 50 школах Великобританії. Результати показали, що діти, які дотримуються більш здорової дієти, багатої фруктами і овочами, мають краще психологічне благополуччя, ніж їх однолітки, які харчуються шкідливою їжею. Школярі, які споживали п'ять або більше порцій фруктів і овочів на день, демонстрували найвищі показники психічного здоров’я.

Доктор Річард Хейхо з Медичної школи Воргейту розповів, що якість сніданків і обідів, які їдять учні як початкової, так і середньої школи, в значній мірі пов'язані із самопочуттям дітей. Школярі, які мали традиційний сніданок, відчували себе краще, ніж ті, хто тільки перекушував. Також дослідник додав, що в дітей середньої школи, які пили енергетичні напої на сніданок, були особливо низькі показники психологічного благополуччя, навіть нижче, ніж у дітей, які взагалі не снідали.