Ці жіночі недоліки подобаються чоловікам найбільше

Ці жіночі недоліки подобаються чоловікам найбільше. Деякі жіночі недоліки здатні залучати чоловіків.

Хто, на вашу думку, зараз є найбільш затребуваною жінкою у переважно чоловічому офісі: новенька гарна білявка, що сміється перед принтером? Якщо ви запитаєте чоловіків, на що у першу чергу вони звертають увагу, коли мова йде про зовнішність жінки, швидше за все, їх відповіді будуть пов'язані з грудьми, стегнами або посмішкою. Але насправді люди влаштовані набагато складніше. Навіть недоліки, від яких жінки намагаються позбавлятися, можуть бути надзвичайно привабливими. Психологи розповіли про п'ять жіночих недоліків, які притягують розумних чоловіків, інформує Ukr.Media.

Нерівні зуби

Брекети здебільшого були чудовим винаходом. Але проблема у тому, що не у всіх посмішка повинна бути однаковою. Багато чоловіків вважають привабливим, коли у жінки є щілина між передніми зубами або пара трохи скошених. Через ці особливості дівчина стає природною красунею, якоюсь чудовою і навіть трохи загадковою жінкою. Особливості завжди змушують оточуючих звертати на вас увагу, але особливість — не означає дефект.

Ямочка на сідницях

Знаєте, як у деяких під час посмішки на щоках з'являються ямочки? Ці ямочки на сідницях, на думку чоловіків, роблять жінку незабутньою, як родимка над губою може зробити обличчя незабутнім. Багато жінок мають цю особливість, і більшість ненавидять її. У цих ямочок безліч фанатів серед чоловіків. Крім того, більшість представників чоловічої половини людства вважають, що ця особливість народжує сексуальне бажання до жінки навіть більше, ніж великий бюст.

Непокірність

Старомодний гендерний стереотип — чоловіки обирають конформістських і покірних жінок — повільно вмирає. У новій соціологічній роботі, у якій вивчалися суб'єкти, які ідентифікували себе як гетеросексуалів, і жінки, і чоловіки надавали перевагу партнерам-нонконформістам — тим, чий одяг, думки або життєві рішення порушували норму — під час вибору з профілів знайомств у інтернеті, опису ідеальних партнерів або думок про побачення з людьми, яких вони щойно зустріли. Чоловіки проявляли таку саму цікавість до непорушної життєвої позиції, як і жінки (а у одному експерименті фактично більший інтерес).

Довгі руки

Це один з фізичних атрибутів, який у вас або є, або ні. Але цікаво знати, що чоловіки визнають довгі руки більш привабливими, ніж довгі модельні ноги. У дослідженні, проведеному вченими з Університету Нового Південного Уельсу, група чоловіків переглянула відео 96 жінок у віці від 20 до 49 років. Після перегляду відео їх попросили оцінити жінок, яких вони бачили. Результати показали, що жінки з довгими руками щоразу вважалися більш привабливими. Розмір їх стегон і талії також виявився важливим поряд з їх вагою та віком. При цьому довжина ніг, яку багато жінок вважають важливою, не дуже сильно вплинула на оцінку.

Тривожність

Мабуть, це найдивніший факт з наведених у цьому списку, але він науково доведений. Як показав експеримент, невротичні жінки частіше перебувають у тривалих відносинах. Виявляється, що у найбільш невротичних учасниць було на 34 відсотки більше постійних партнерів і на 73 відсотки більше дітей, ніж у середньому, попри те що у них проявлялися риси, зазвичай пов'язані з нестабільністю, тривожністю і незахищеністю. Тут також можна виявити зв'язок між гендерними відмінностями і стереотипами. Література про гендерні відмінності передбачає, що у середньому жінки трохи вищі за невротизмом, ніж чоловіки. Таким чином, деякі чоловіки можуть інтерпретувати високий рівень негативної емоційності у партнері як ознаку жіночності.