4 типи жінок, яких чоловіки обходять стороною

Хто ж ці жінки?

Те, що чоловікам подобаються абсолютно різні жінки, — це нормально. Як, втім, і те, що деякі типажі представниць прекрасної статі не те що не приваблюють чоловіків, а буквально відштовхують їх. Хто ж ці жінки?

Несміяна

До них можна сміливо віднести досвідчених бізнеследі, інформує Ukr.Media.

Вони багато чого домоглися і знають собі ціну. Тому чоловікам вкрай важко тримати поставлену ними високу планку. Насмішити їх або чимось здивувати — це з розряду фантастики. Створюється враження, що такі дівчата зарозумілі, хоча це може бути і не так.

У спілкуванні або на побаченні вони можуть трохи холодно приймати знаки уваги, навіть якщо чоловік їм подобається. Розкусити таку дівчину зможе далеко не кожен, тому, трохи помучившись, чоловіки зазвичай йдуть.

Торговка

Поспішаємо заспокоїти: це не дівчата, які працюють у сфері торгівлі. Швидше дамочки, які постійно оцінюють чоловіка і сприймають його як товар.

Вони придивляються до нового знайомого і оглядають його з ніг до голови. Звертають увагу на зовнішність, соціальний статус і гаманець, скануючи чоловіка протягом всієї бесіди. У їхніх правилах, наприклад, без сорому запитати потенційного кавалера про розмір його зарплати. Представники сильної статі намагаються уникати таких жінок, поруч з ними незатишно.

Халявщиці

Ці панянки інфантильні і вкрай несамостійні.

Це ті дамочки, до яких потрібно мчати за першим покликом, тому що вона порізала пальчик і не може добрести до найближчого магазину купити собі йогурт. Спочатку такі жінки можуть залучати чоловіків, але після розуміння масштабів катастрофи вони зазвичай біжать до більш незалежних леді, здатних заробити собі хоча б на помаду. Але "халявщиці" не сумують, вони шукають собі нового партнера, який буде впиватися тим, що дівчина повністю залежить від нього матеріально.

Учителька

У цих жінок на все є "своя об'єктивна" думка.

Чоловікові навіть не доведеться її питати, тому що висловлена воно буде рівно в той момент, коли з'явиться в її чарівній голові. Така дама володіє великими знаннями абсолютно у всіх сферах, починаючи з механіки, закінчуючи політикою. І абсолютно не терпить, якщо чоловік проігнорує її точку зору або надійде всупереч її волевиявленню. Витерпіти біля себе "вчительку" — це справжній подвиг, і зазвичай таких героїв дуже мало.