Ці жіночі імена на думку чоловіків найпривабливіші

Психологи назвали жіночі імена, які найбільше приваблюють чоловіків. На їхню думку, деяким представницям слабкої статі пощастило куди більше, ніж іншим: вони можуть підкорити кавалера не тільки своєю харизмою, але і зачарувати одним своїм ім'ям.

Алла

Ім'я Алла у протилежної статі асоціюється з яскравою, безстрашною, імпульсивною дівчиною, що, безсумнівно, привабливо.

Олена

Дівчата на ім'я Олена здаються чоловікам особливо привабливими і щирими, що при першій же зустрічі їх підкуповує.

Жанна

Власниці імені Жанна здатні запалити в кавалерах справжню іскру. У них поєднуються холод і пристрасть, які діють на чоловіків як магніт.

Ксенія

Ксенії з природи — дуже романтичні особи. Однак чоловіки в них бачать, перш за все, друга, що змушує їх ставитися до таких дівчат максимально чесно і щиро.

Лілія

Кокетлива Лілія здатна зачепити з першого погляду. Такі жінки справляють враження витончених панянок, яких хочеться захищати.

Марина

У Маринах чоловіки, перш за все, цінують їх інтелект і життєлюбність. Такі жінки можуть подарувати своєму кавалеру турботу, опору і стабільність.

Наталія

Веселі й чарівні Наташі ніколи не програють в боротьбі за серце чоловіка. У будь-який момент вони можуть взяти ситуацію в руки і змусити партнера грати за своїми правилами.

Ольга

У Ольгах поєднується прихована ніжність і видима жорстокість, сексуальність і лють. Вони настільки суперечливі, що забути їх просто неможливо. В душі вони залишать слід раз і назавжди.

Світлана

Світлани — жінки, досить цікаві для чоловічої статі. У них є якась родзинка, яка приваблює кавалерів.

Юлія

Довірливі й милі Юлії також завжди були серед улюблениць чоловічої статі. Одним помахом вій вони можуть зачарувати чоловіків і запасти в душу раз і назавжди.