На думку чоловіків, жінки переборщують з косметикою

Соціологи з'ясували, що дві третини жінок використовують занадто багато макіяжу, між тим, як чоловіки віддають перевагу натуральній красі. Половина представниць прекрасної статі накладають на обличчя косметику більше 1 500 разів за рік, тобто по чотири рази на день.

На думку чоловіків, жінки переборщують з косметикою
Проведене за замовленням косметичного бренду St Ives опитування серед 1 000 жінок і 550 чоловіків показало, що 10% представниць прекрасної статі використовують косметику виключно для того, щоб справити враження на чоловіків. Втім, майже дві третини опитаних переборщують в цьому питанні, помилково вважаючи, що інтенсивний макіяж це саме те, що приваблює протилежну стать.

80% чоловіків заявили, що віддають перевагу "натуральній красі". Насправді, це зовсім не означає, що чоловікам не подобається, коли жінка використовує косметику. Але макіяж на її обличчі не повинен впадати в очі і занадто сильно виділятися. 40% опитаних чоловіків заявили, що, на їх думку, жінки носять занадто багато косметики.

Половина опитаних жінок накладає макіяж 1 500 разів у році, а дві третини витрачають три з половиною тижні за рік виключно на косметику. Надмірний макіяж у жінки є головним відштовхуючим фактором зовнішності для чоловіків (45%), за яким слід штучна засмага (не подобається 33% представникам сильної статі), надто яскрава помада (5%), накладні вії або густі брови (4%).

Але більше 50% жінок все-таки відчувають себе більш привабливими з косметикою на обличчі, а 28% відчувають невпевненість у собі без макіяжу. 17% скасують побачення, якщо при підготовці до нього не можна буде скористатися косметичкою.