Жіночі вишиванки для модниць з усього світу

Вдягатись як наші бабусі — це, безперечно, найактуальніший тренд вітчизняної моди останніх років. Звичайно ж не йдеться про те, щоб носити на голові хусточку, а в руках — торбинку. Традиційна вишита сорочка, що прийшла до нас з глибини віків — ось він наймодніший предмет гардеробу сучасної українки.

Жіночі вишиванки для модниць з усього світу

Вишиванка — універсальний одяг на всі часи
Важко сьогодні знайти дівчину, яка б не зберігала в шафі хоча б одну вишиванку. Унікальність та привабливість цього предмету одягу полягає не тільки в тому, що він яскраво підкреслює жіночу красу та створює романтичний і ніжний образ. Вишиванка чудово комбінується і з спідницями будь-якої довжини, і з джинсами, і з шортами. Хтось носить її кожного дня, інші надягають лише на свята. Традиційно вже святкування Дня незалежності перетворюються на справжні паради модниць, що виходять на вулиці українських міст похизуватися витонченими та розкішно оздобленими вишиванками.

Такі самі звичаї були й в наших прабабусь. Сорочки з простою вишивкою без особливих візерунків слугували їм як повсякденний одяг, а вишукані та багато прикрашені вишиванки зберігались для урочистих подій. Техніка вишивки та символічне значення узорів дбайливо передавались з покоління в покоління від матері до дочки. Сьогодні відбувається справжнє відродження цих традицій.

Іноземні пані вдягнуться у вишиті сорочки
На сьогоднішній день існує величезний попит на вишиванки жіночі не тільки в Україні, але й в інших країнах світу. Причому не лише серед наших співвітчизниць, що мешкають за кордоном. Багато іноземних пані також з задоволенням готові приміряти наші вишиванки. Цьому сприяють і численні появи традиційного українського одягу в колекціях найвідоміших модних брендів — таких, як Dior, Gucci, Valentino.

Враховуючи цей попит, українська компанія «ЕтноДім» вирішила вийти на ринки США, Канади та Європи. Назва цієї компанії добре відома вітчизняним модницям. Адже вона пропонує одяг в національному стилі, для виробництва якого поєднались вікові традиції та сучасні технології.

В асортименті виробів компанії, який представлено на сайті, чільне місце посідають різноманітні жіночі вишиванки. Тут можна знайти практичні вишиванки з льону, витончені сорочки з батисту та шифону, автентичні вироби з домотканого полотна. Всі вони вручну оздоблені вишивкою, що історично походить з різних регіонів України.

Отже, все це яскраве розмаїття невдовзі зможуть оцінити модниці з усього світу.