З чим краще носити ботильйони

З чим краще носити ботильйониВосени найпопулярнішим взуттям у дівчат вважаються ботильйони. Ось 6 порад, з чим краще їх носити.

1. Щоб визначити, з чим носити ботильйони найкраще, слід виходити з їх фасону, забарвлення. Наприклад, класичні чорні ботильйони без вирізів можуть візуально «різати ногу», тому носити їх з спідницями не рекомендується, а дівчатам з достатньо повними ногами варто взагалі відмовитися від подібних моделей ботильйонів.


2. Ботильйони на танкетці - це модний варіант, але вони будуть не дуже добре виглядати, якщо поєднувати їх зі спідницею. Це особливо справедливо для дівчат з худими ногами, адже в цьому випадку ноги здаються надмірно важкими. Моделі ботильйонів на шпильці і з різними вирізами, навпаки, роблять ноги візуально легше, тому саме такі ботильйони можна носити зі спідницями.

3. До речі, ботильйони варто носити з прямою спідницею, спідницею-олівцем, а ось із чим носити ботильйони не можна, так це з пишними спідницями. Пишна спідниця в поєднанні з ботильйонами зробить образ безглуздим і смішним. Для носіння темних ботильйонів з спідницями найкраще доповнювати ансамбль щільними темними колготками, але ні в якому разі не варто носити темні колготки зі світлими ботильйонами.

4. Носити ботильйони з обтягуючими джинсами або з легінсами - це «класика жанру», таке поєднання практично завжди виглядає виграшно. Однак важливо при цьому, щоб джинси або легінси і ботильйони підходили один до одного за кольором. Ще носити ботильйони можна традиційно з сукнею, однак і тут важливо не забувати про деякі правила.

5. Так, чим вище ботильйони, тим коротшою має бути сукня, а, наприклад, з спідницями і сукнями до середини гомілки ботильйони краще взагалі не поєднувати. З сукнею носити ботильйони можна і в офіс, і на вечірку, тільки при цьому важливо не забути «врівноважити» ансамбль укороченим жакетом з щільного матеріалу.

6. Ботильйони - це взуття, яке чудово поєднується з короткими шортами або шортами до коліна, тому носити ботильйони з шортами - хороша ідея. Але знову ж велику роль тут відіграє повнота ніг: на повних ногах поєднання коротких шортів і ботильйонів може призвести до вельми плачевного результату.