Мити голову потрібно по неділях і четвергах: дивовижні поради стиліста

Відомий російський імідж-стиліст Катерина Богачьова розповіла, як «правильне» волосся допомагає вирішити важливі завдання, і що «неправильне» потрібно коригувати.

Мити голову потрібно по неділях і четвергах: дивовижні поради стиліста
1. Якщо у вас є завдання, що вимагає зібраності, зосередженості і максимальної віддачі, а стан душі розсіяний і неприземлений, досить зібрати волосся в пучок на потилиці, щоб допомогти собі швидко сконцентруватися.

Дивно, але факт: такий прийом дозволяє дуже швидко систематизувати думки і забезпечити повну залученість в будь-яку задачу. Можливо, саме тому в наше, відвертаюче увагу на всякі непотрібні дрібниці, століття ця зачіска настільки популярна.

2. Якщо мити голову по неділях і четвергах, то вам більше не знадобляться додаткові засоби по догляду за волоссям, так як шкіра голови сама здійснює весь необхідний догляд, потрібно тільки їй не заважати.

Як це працює? У шкіри голови є свої цикли: у першу половину тижня з понеділка по середу працює потова залоза і волосся зволожується, перехід з середи на четвер - більш менш нейтральний час і волосся можна помити вранці у разі забруднення, в четвер-п'ятницю працює сальна залоза і волосся харчується. В суботу відбувається природне очищення шкіри голови від усіх патогенних утворень, мити голову в цей день категорично небажано. А ось неділя - абсолютно нейтральний день, тому всі процедури очищення тіла з миючими засобами бажане саме в цей день тижня. Всі інші дні можна просто споліскувати тіло і волосся звичайною водою без застосування хімії. Так ви повернете волоссю силу, блиск і здоров'я і перестанете спонсорувати непорядних виробників, які закликають Вас більше витрачати на шампуні, миючи голову кожен день.

3. Ті, хто намагається скорегувати великий ніс або інші великі риси обличчя, відрізаючи чубок, роблять величезну помилку.

Якщо ви закриваєте значну частину Вашого обличчя чубчиком, то його масштаб візуально зменшується і великі риси виглядають ще більшими. Якщо ж ви "відкриваєте" обличчя, то на тлі загального масштабу збільшені деталі, навпаки, будуть виглядати не так масивно. До того ж відкритий лоб показує очі і брови. До речі, саме брови «роблять» погляд. Поекспериментуйте з їх формою і кольором з допомогою тіней або олівця, і ви побачите, скільки відтінків можуть мати Ваші очі, навіть спокійне обличчя без додаткових емоцій.