Вісім розвінчаних модних міфів

Сучасна мода то і справа розвіює міфи і стереотипи - наприклад, про те, що свій стиль створити не можна, з ним можна тільки народитися, або про те, що дівчатам з формами більше підійдуть речі вільного крою, або ж про те, що не можна поєднувати один з одним кілька предметів одягу з деніму. Але залишилося ще безліч міфів, які все ще володіють розумом багатьох модниць.

Вісім розвінчаних модних міфів
Міф 1. Зніміть один аксесуар перед виходом.

Це правило, придумане в 1960-х, ґрунтувалося на прагненні знайти баланс у кожному образі.

Однак мода - це не математика, тому сміливо порушуйте це правило. Ви можете носити намиста і намиста в декілька шарів або надягати безліч браслетів. Існує багато образів, де чим більше аксесуарів, тим краще, тому не дайте застарілому правилу перешкодити вам експериментувати з прикрасами, біжутерією.

Міф 2. Обмежуйтеся рекомендаціями для вашого типу фігури.

Безліч правил порушується кожен рік під час Тижня моди, але ця рекомендація все ще впливає на багатьох жінок. Але жіноче тіло - це не просто груша, яблуко або банан. Цілісний образ часто буває чарівним, хоча за всіма рекомендаціями для цього типу фігури він не повинен був підійти. Приділіть увагу пропорціям, але не станьте рабом модних правил.

Міф 3. Не можна поєднувати принти

Сміливі принти були в моді кілька років і не даремно. Вони надають індивідуальність практично будь-якому образу. Раніше вважалося, що в одязі повинен бути тільки один принт, і тоді це є ознакою витонченості. Однак зараз саме час трохи поекспериментувати, адже ніхто більше не вважає це правило обов'язковим для виконання.

Міф 4. Ніколи не надягайте срібні та золоті прикраси одночасно

Як і багато модних міфів, це правило відноситься ще до 60-их. Аксесуари повинні були ідеально підходити один до одного і при цьому поєднуватися з сумочкою і туфлями. Сьогодні ви маєте повне право поєднувати різні метали прикрас і пробувати найсміливіші комбінації для ще більш стильного вигляду.

Міф 5. Невисокі жінки не повинні носити довгі сукні

Ще одне застаріле правило говорить, що сукні до підлоги категорично протипоказані невисоким дівчатам. Але правильно скроєна довга сукня може просто чудово виглядати на жінці будь-якого зросту. Слід уникати лише мішкуватого одягу, віддаючи перевагу прямим лініям, і великим принтам, які менш виграшно виглядають, ніж одиничні моделі.

Міф 6. Високі жінки не повинні носити високі підбори

Каблуки не тільки дозволяють стати вище, але і створюють чудові пропорції ніг. Якщо ви хочете, щоб вони виглядали стрункішими, не бійтеся носити улюблені туфлі на підборах. Не забувайте про правильну поставу, і ви зможете носити підбори будь-якої висоти.

Міф 7. Горизонтальні смужки псують вигляд

Цей міф був розвінчаний вже давно, адже горизонтальні смужки зовсім не так страшні, як їх рахували. Дрібна смужка відмінно виглядає на струнких дівчатах, а більш товсті смуги можуть красиво підкреслити вигини тіла у більш фігуристих дам. Проте якщо у вас грушоподібний тип фігури, краще обмежитися смужками тільки у верхній частині тіла.

Міф 8. Забудьте про замшу влітку

Як і білий колір, який тепер може бути актуальним круглий рік, замша стає частиною модних літніх образів. Ключовий момент: зупиніться на одному замшевому аксесуарі за раз. Два і більше більше підходять для осені, ніж для літа.