Пол Уокер заповів $25 мільйонів своій 15-річній доньці

Сьогодні, 5 лютого, було оприлюднено заповіт популярного американського актора Пола Уокера, який у листопаді минулого року загинув в автокатастрофі. Згідно з документами увесь стан зірки культових фільмів «Форсаж» дістанеться його 15-річній доньці Медоу, що до трагедії жила разом з батьком.

Пол Уокер заповів $25 мільйонів своій 15-річній доньці
Згідно із заповітом донька актора отримає увесь його стан, який оцінюється в 25 млн. доларів, інші члени сім'ї, як спадкоємці, в документі не вказані. Мати Уокера Шеріл призначається основним опікуном і розпорядником великого стану дівчинки, яка після загибелі батька переїхала до своєї матері Ребеки Сотерос на Гаваї.

Нагадаємо, 30 листопада в каліфорнійському місті Санта-Кларыта розбився знаменитий голлівудський актор, зірка культових фільмів «Форсаж» 40-річний Пол Уокер. Актор їхав на пасажирському сидінні Porsche, а керував транспортним засобом його друг, колишній гонщик Роджер Родас. Як розповіли в поліції, водій не впорався з керуванням на величезній швидкості врізався в стовп, після чого автомобіль загорівся. Очевидці встигли зафіксувати трагедію на стільникові телефони, після чого відео моментально поширилося по Мережі.

Пол Уокер заповів $25 мільйонів своій 15-річній доньці