Один келих вина підвищує привабливість людини

Дослідники з Університету Брістоля встановили, що вживання одного келиха вина в день покращує зовнішній вигляд. Виявляється, алкоголь може зробити нас красивими, але тільки в тому випадку, якщо ми не будемо вживати другий келих.

Один келих вина підвищує привабливість людини
Наука визнала офіційно: вино позитивно впливає на зовнішній вигляд людини. Вчені стверджують, що цей спиртний напій здатний робити прищі непомітними, викликати появу рум'янцю на щоках і розслабляти лицьові м'язи, що збільшує привабливість людини. Але для цього існує жорстка умова: не більше одного келиха вина в день.

Якщо ця доза перевищена, то рум'яні щоки стають червоними, а ослаблені лицьові м'язи починають виглядати неприродно. Вчені з Університету Брістоля попросили 40 студентів випити різну кількість алкоголю, а їх повністю тверезі друзі повинні були винести судження про привабливість учасників експерименту.

Дослідники фотографували лиця добровольців тричі: в тверезому вигляді, після вживання еквівалента одного келиха вина і після вживання двох алкогольних напоїв. Виявилося, що фотографії тверезої людини здаються незалежному журі менш привабливими, ніж знімки тієї ж самої людини після одного келиха вина. Однак два келихи вина різко знижували цю привабливість.

Самі вчені точно не знають, чому алкоголь здатний підвищити привабливість людини. Проте вони вважають, що це пов'язано із зникненням прищів на шкірі. Крім того, рум'янець на щоках також протягом багатьох століть є одним з індикаторів здоров'я і привабливості.